Jan Výtisk zamíří mezi fanoušky do Fanshopu

Date of publication Author Tisková zpráva

Při nedělním posledním zápase základní části s Českými Budějovicemi (začátek od 18.10 hod.) zavítá mezi fanoušky tvář letošního libereckého play-off – obránce Jan Výtisk. Známý bojovník se bude již hodinu před zápasem podepisovat ve Fanshopu a na stejné místo zamíří i o přestávkách mezi třetinami.

Nebude to však jediný doprovodný program. Poděkování a odměnu za výbornou reprezentaci Libereckého kraje na Mistrovství ČR výběrů krajů (ročník 1996 a mladší) převezme dvaadvacetičlenný tým hokejistů, který o uplynulém víkendu v Českých Budějovicích a Strakonicích vybojoval bronzové medaile. Vzhledem k tomu, že tým byl složen pouze z hráčů Bílých Tygrů, jedná se o historický úspěch libereckého mládežnického hokeje na této akci. „Třešničkou“ na dortu pak bylo vyhlášení Filipa Pyrochty nejlepším obráncem celého turnaje.

Během utkání pak proběhne ještě několik soutěží. Budete moci vyhrát ceny za 12 000 Kč od BAUHAUSu Liberec a nebo celoroční permice na plochou dráhu v Liberci.

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR