Jakub Valský opět vaším Tygrem utkání

Liberec – V pátečním duelu Bílých Tygrů s Olomoucí náš tým konečně dokázal Kohouty poprvé v sezoně porazit. Přestože byla první třetina velmi vyrovnaná, od té druhé už Liberečtí na ledě vládli a dokázali zápas dotáhnout k vítězství 4:0. Koho jste v tomto utkání zvolili nejlepším hráčem?

Adeptů bylo tentokrát hned několik. Po dvou bodech si připsali hned tři hráči, Petr Jelínek, Dominik Lakatoš a Martin Bakoš, poněkud překvapivě to však nebyl ani jeden z nich, kdo získal ve vašem hlasování nejvíce hlasů. Titul Tygr utkání patřil v souboji s Olomoucí opět Jakubu Valskému, který v probíhajícím ročníku této anketě vládne.

Také proti Olomouci se prezentoval celou řadou skvělých momentů. Pravidelně zakládal nebezpečné akce a po rychlém protiútoku mohl na konci první třetiny poslat svůj tým do vedení, Branislava Konráda však nepřekonal. Podobnou příležitost měl také v samém závěru utkání, jeho bekhendový blafák však Konrád opět přečetl.

Přestože si kanadský bod nakonec nepřipsal, získal nejvíce vašich hlasů v anketě Tygr utkání a už pošesté v této sezoně ji ovládl. Na čele celkového hodnocení, jehož vítěz na konci ročníku získá titul Tygra roku, má už značný náskok a je tak nejblíže tomu navázat na Tomáše Filippiho, který se v minulé sezoně stal premiérovým Tygrem roku.

Na druhém místě se aktuálně nachází Michal Bulíř, který se z vítězství v anketě Tygr utkání radoval dosud celkem třikrát. Hned za ním následuje slovenské duo Martin Bakoš a Ján Lašák, kteří mají na kontě po dvou triumfech. Jednou se pak z výhry radovali Petr Vampola, Lukáš Krenželok a Michal Řepík. Řepík.

A kdo se stane Tygrem utkání v pátek v duelu proti Vítkovicím? Rozhodovat budete opět pouze vy! Přijďte naše hráče podpořit!