Holub s Hruškou zamířili do Vrchlabí

Date of publication Author Jan Rachota

Obránce Jan Holub a útočník Ondřej Hruška zamířili ke konci přestupního termínu do druholigového Vrchlabí. To patří ke žhavým kandidátům na postup do 1. ligy a oba liberečtí hráči by mu měli pomoci ke splnění vysněného cíle.

Jan Holub

Loni bojoval v kempu před Mistrovstvím světa v Lotyšsku o první reprezentační starty, letos naopak prožívá obránce Jan Holub smolnou sezónu. Přibližně v polovině října mu při tréninku jeden ze spoluhráčů při nešťastném střetu přivodil bruslí hlubokou řeznou ránu na zápěstí a toto zranění kurýruje "Holoubek" dodnes. Momentálně trénuje s "A" týmem, ale stále pouze bez hokejky. I to je však dobrou předzvěstí jeho návratu do hokejového života. Dalším krokem by mělo být angažmá ve Vrchlabí, kde by se měl třiadvacetiletý obránce rozehrát po zranění a zároveň svou zkušeností pomoci domácím k vysněnému postupu do 1. ligy.

Holub působí ve Vrchlabí formou hostování. Klub z Krkonoš mu však povolil střídavý start a tak je Holoubek případně k dispozici i potřebám mateřského Liberce.

Ondřej Hruška

Talentový hráč s přezdívkou "Bob" přišel do Liberce před sezónou ze Vsetína. Ihned se prosadil se do sestavy a je stabilním hráčem "A" týmu. Ve Vrchlabí bude působit formou střídavého startu a v důležitých postupových bojích by měl sbírat cenné zkušenosti. I Ondřej zůstává nadále plně k dispozici trenéru Palečkovi, díky věku není jeho působení omezeno počtem zápasů.

Michal Bárta

I junior Michal Bárta změnil v rámci přestupního termínu dres. Formou střídavého startu by měl devatenáctiletý forvard pomoci v play-off druholigovému Jablonci nad Nisou.

Slavná trojice aneb selská jízda