Aktuální zprávy

Hokejová tombola 50 na 50 se vrací i v nové sezoně!

Liberec - Také v nové extraligové sezoně se navzdory všem opatřením můžete v ochozech Home Credit Areny těšit na oblíbenou Hokejovou tombolu 50 na 50. Chcete si užít hokejové utkání a ještě se vracet domů s pořádným balíkem?

Hokejová tombola 50 na 50 probíhá na extraligových stadionech pravidelně již od sezony 2017/18. Stačí si zakoupit tiket za 50 Kč od kamelotů v hledišti, mít dávku štěstí a rázem můžete vyhrát až 50 tisíc korun. Na konto výherce totiž putuje polovina celkové vybrané částky ze zakoupených tiketů.

Také druhá polovina však má předem daný účel. Zbytek vybraných prostředků totiž poslouží na projekt, který zvolí klub. V případě Bílých Tygrů vždy putuje tato část na konto vybrané kategorie z tygří mládežnické Tělovýchovné jednoty.

Jedná se o finance, díky nimž se dané kategorie mohou zúčastnit dalších turnajů nad rámec svých pravidelných soutěží a nadále tak rozvíjet své hokejové schopnosti. Sami mladí hokejisté z jednotlivých hokejových tříd se do výběru zapojují v doprovodů svých rodičů.

Chcete mít také vy šanci odnést si domů velmi zajímavou částku a zároveň pomoci malým hokejistům? Stačí na ochozu Home Credit Areny najít označené kameloty a zakoupit si soutěžní tiket. Číslo výherního tiketu bude vyhlášeno během třetí třetiny.

Loňská sezona nabídla v Home Credit Areně výhry v součtu za více než 450 tisíc korun. Nabídne tato soutěž stejné vítězné částky také v novém ročníku? Kdo ví, třeba to budete právě vy, kdo jako první ovládne letošní Hokejovou tombolu 50 na 50.

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner