Generálka osmáků! Vyrovnaná bitva se šťastným koncem pro Spartu

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - V posledním přípravném utkání před startem sezony osmáci podlehli pražské Spartě. I když si vytvořili náskok, zásluhou poslední třetiny soupeř uzmul našemu celku výhru. Dvakrát se v zápase prosadil Milan Jobek.

Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha 3:4 (2:0, 1:2, 0:2)

Branky a nahrávky: Dvořák, Dvořák (Pérez J., Jobek), Jobek (Vološín). Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1.

Sestava: Leško Robert, Petříček Matyáš - Dvořák Jakub, Ehrenberger Jakub, Hois Vojtěch, Jakubec Matouš, Janata Radek, Jansa Samuel, Jobek Milan Tadeáš, Nebuželský Adam, Oberreiter Petr, Pérez Diego, Pérez Jaromír, Riedel Filip, Várady Daniel, Vološín Tadeáš, Průšek Pavel (2006).

Trenér Vojtěch Fiala o zápase

„Poslední přípravné utkání před startem soutěže. Musím kluky pochválit za neskutečnou první půlku zápasu. Byli poctiví v obraně a draví v útoku. Tohle si musíme vrýt pod kůži, škoda, že jsme z našich příležitostí využili jen tři. Sparta se dostala do hry v naší přesilovce, kdy nám dvakrát ujela do samostatného úniku. Jestli se takto budeme prezentovat i v soutěži, tak se těším na každý náš zápas. Zlepšit musíme koncovky zápasu, kde jsme byli v přípravě několikrát nervóznější než soupeř a výsledek nám těsně protekl mezi prsty. Celkově jsme s přípravou spokojeni, zápasy ukázaly plusy i minusy v naší hře a teď už celá kabina vyhlíží start ligy.“

Slavná trojice aneb selská jízda