Aktuální zprávy

Fanshop z důvodu nových vládních opatření od čtvrtka zavřen, e-shop v plném provozu

Liberec - Nová vládní opatření od čtvrtka podobně jako na jaře zavřela všechny maloobchodní prodejny vyjma potravin, drogerií a lékáren. Od čtvrtka tak bude uzavřena kamenná prodejna tygřího fanshopu. E-shop bude i nadále fungovat v plném provozu.

Nová opatření uzavřela od čtvrtka naprostou většinu všech maloobchodních prodejen v celé České republice, a to pouze s několika výjimkami, jako jsou potraviny či drogerie a další nezbytné provozovny. Toto uzavření se tedy dotýká také kamenné prodejny tygřího fanshopu.

Od čtvrtka 22. října tak bude fanshop v areálu Home Credit Areny zavřen. Stejný režim se týká také Rotundy, tedy prodejního místa vstupenek, která je rovněž až do odvolání zavřena.

E-shop v plném provozu

Pokud plánujete nákup tygřích fanpředmětů, rozhodně nemusíte zoufat. Tygří e-shop totiž bude i po dobu uzavření kamenné prodejny v plném provozu. Nakoupit tak můžete z pohodlí vašeho domova a využít libovolnou z forem doručení (DPD, Česká pošta, osobní odběr).

Stále tak můžete nakupovat tygří dresy, šály, trika, roušky či jiné fanpředměty. Pokud nakoupíte v období od 15. do 31. října za 500 Kč či více, můžete se těšit na multifunkční tygří šátek ZDARMA. A pokud jste majitelem tygří permanentky, pak můžete na nákup ve fanshopu či e-shopu uplatnit slevu ve výši 10 %!

Vybavte se jako správný Bílý Tygr a ukažte i v této složité situaci, který klub je klubem vašeho srdce!

Přejít do e-shopu!

banner dresy

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner