Fanoušci jsou skvělí, hodně nám pomáhají, těší premiérového střelce Taylora Dohertyho

Liberec - Bílí Tygři v rámci 24. kola přivítali Kometu Brno. V zápase, který se musel všem divákům líbit, zvítězili 5:2. První branku v dresu Tygrů si připsali Matěj Stříteský a Taylor Doherty. "První gól mě bude určitě něco stát, přesnou částku se dozvím brzy," směje se kanadský obr.

Porazili jste silnou Kometu. Jak bys utkání popsal?
Myslím si, že jsme po většinu zápasu byli lepší, hlavně v první třetině. Byli jsme na Kometu velmi dobře připravení. Ve třetí třetině jsme pak výsledek dobře pohlídali.

V minulém zápase jste dostali šest gólů, teď jenom dva, změnili jste před utkáním něco?
My jsme v pátek dostali pár zbytečných gólů, Litvínov využil skoro všechny šance, které si vypracoval. Dneska jsme hráli zodpovědněji, nedělali jsme tolik zbytečných chyb a dobře jsme mezi sebou na ledě komunikovali.

Dal jsi dneska svůj první gól v libereckém dresu, tak jak ta situace tvým pohledem vypadala?
Puk se zpoza brány dostal k mantinelu u modré čáry, já jsem si pro něj sjel a zkusil jsem vystřelit, naštěstí z toho byl můj první gól.

Branku jsi hodně oslavoval, byl jsi z ní tak šťastný, jak to vypadalo?
Jo, měl jsem velkou radost. Sice první gól přišel trochu později, než jsem si představoval, ale hlavně, že už to tam spadlo. Nejdůležitější jsou ale tři body do tabulky, ta špička je hodně vyrovnaná, takže je důležitý každý bod.