Falta bude hostovat v Dukle Jihlava, Bezděk na střídavý start posílí Vrchlabí

Date of publication Author Jan Rachota - tiskový mluvčí

Brankář Pavel Falta mění dres. Do 30. dubna 2008 totiž míří na hostování do prvoligové Dukly Jihlava. Jeho služeb však v případě potřeby může nadále využít i liberecký klub, do kterého má dvaatřicetiletý gólman zařízen střídavý start.

Pavel Falta od začátku sezóny působil ve Vrchlabí, kde plnil roli brankářské jedničky. Poté, co se v prosinci zranila brankářská dvojka Bílých Tygrů Michal Fikrt, byl Falta stažen do Liberce. Nyní znovu míří do první ligy, místo do Vrchlabí však obleče dres mateřské Dukly Jihlava.

Do prvoligového Vrchlabí však míří další Bílý Tygr. Dres krkonošského celku si formou střídavého startu vyzkouší nejproduktivnější liberecký junior Libor Bezděk. Devatenáctiletý útočník si letos ve 34 zápasech juniorské extraligy připsal výborných 37 bodů (21+16).

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR