Druhý zápas semifinále play-off extraligy juniorů rozhodl v prodloužení Pajič

Date of publication Author JRš

Po sobotní porážce v prvním semifinálovém utkání play-off extraligy juniorů museli Bílí Tygři, pokud chtěli zůstat ve hře o titul, domácí utkání bezpodmínečně vyhrát. Dobrý základ ke splnění tohoto úkolu položil již ve 3. minutě svým gólem Tomáš Klimenta. Domácí však ve 26. minutě utkání postihl výpadek a během 71 vteřin hosté otočili stav utkání na 1:2. Ve 39. minutě využili domácí přesilovou hru, když se přesně trefil Lukáš Pabiška. A protože do konce normální hrací doby už gól nepadl, přišlo na řadu prodloužení. Z něj uplynulo pouhých 17 vteřin, když perfektní spolupráci s Kapičkou a Markem Pabiškou gólově zakončil Rok Pajič a rozhodl o tom, že rozhodující utkání série sehrají Bílí Tygři ve středu 23. března od 17:00 hodin ve Vsetíně.