Mládežnický hokej

Druhý brankářský kemp v Liberci

Na libereckém zimním stadionu proběhl o víkendu 6. - 7. srpna druhý brankářský kemp. Ten je postaven na individuálním přístupu, kdy jeden trenér má na starosti maximálně 3 brankáře. O kluky se starali Martin Láska, Martin Dulák, celý víkend také gólman áčka Tomáš Vošvrda, brankáři farmy v Benátkách Michal Nedvídek, Jiří Stejskal a gólmani juniorů i staršího dorostu.

Sobotní den bylo na programu dynamické rozcvičení před první tréninkovou jednotkou na ledě, která byla zaměřena především na techniku bruslení. Po obědě pak proběhla teoretická část, dále prohlídka libereckého sportovního areálu a šatny „A“ týmu. Odpolední fáze začala pod dohledem fyzioterapeutky cvičením na gymnastických míčích. Poté následoval druhý trénink na ledě zaměřený na techniku chytání.

Neděle odstartovala tréninkem na ledě, na kterém se nacvičovalo bruslení v brankovišti a práce s kotoučem. Poté jsme se zaměřili na koordinační cvičení na frekvenčním žebříku a polovina tréninku byla věnovaná hrám. Po odpoledním strečinku následoval poslední trénink na ledě, který byl věnován střeleckým cvičením. Brankáři pak obdrželi účastnický certifikát a podepsané kartičky od Tomáše Vošvrdy.

Hodnocení Martina Lásky:

"Myslím si, že se celý víkend povedl. Pro kluky byl určitě zážitek trénovat s Tomášem, který jim mohl předávat své zkušenosti. Za celý trenérský tým bych chtěl poděkovat brankářům za účast a rodičům za spolupráci."


Fotografie z brankářského kempu naleznete zde

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner