Druhá třída odstartovala sezónu krásným zápasem s Českou Lípou!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří druháčci v neděli na ledové ploše Svijanské arény absolvovali premiérový zápas nového ročníku. A bylo se na co dívat! Mladí hokejisté se činili a ve velice dobré sportovní atmosféře předváděli nádherné hokejové akce. Tak to má vypadat!

Šéftrenér základny Daniel Stehno o utkání:

"Mladí Tygři si zápas náramně užívali a předváděli parádní podívanou. Padala spousta krásných branek, avšak činili se také gólmánci a předváděli skvělé zákroky. Musíme vyseknout poklonu také Predátorům z České Lípy. Bojovali až do konce a byli vyrovnaným soupeřem. Nesmíme také zapomenout na rodiče hráčů obou celků, kteří hnali svoje ratolesti kupředu! Ve Svijance to zkrátka žilo."

Slavná trojice aneb selská jízda