Dominik Lakatoš odchází na hostování do Zlína!

Date of publication Author Klub

Liberec - Odchovanec Dominik Lakatoš poprvé oblékne dres jiného extraligového klubu, než je ten liberecký. Jednadvacetiletý útočník míří na hostování do týmu PSG Berani Zlín, kde by měl setrvat do konce aktuálního extraligového ročníku.

Dominik Lakatoš patřil v uplynulých třech sezónách k nejperspektivnějším a produktivním mladým Bílým Tygrům, podílel se rovněž na úspěších klubu posledních let. Začátek letošního ročníku jej ale nezastihl v ideální formě. V 17 zápasech zapsal jen 4 gólové asistence.

Vyjádření Sportovního ředitele Filipa Pešána:

„Rozhodli jsme se uvolnit Dominika na hostování do Zlína, protože do jisté míry ztratil výsostnou roli, kterou si v týmu za poslední tři roky vybudoval. Je to hráč, který by měl hrát v prvních dvou formacích a v přesilových hrách, ale v našem týmu se z těchto pozic aktuálně propadnul do méně vytěžovaných útoků. V kombinaci s tím, že chceme dát prostor v sestavě také našim mladíkům, kteří bojují o účast na světovém šampionátu do 20 let, pro Dominika nezbývá v současné chvíli adekvátní místo.“

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR