Aktuální zprávy

Další těsná Zlatá Tygří Trefa! Kdy bude jackpot prolomen?

Liberec - Tak to bylo těsné! V nedělní Zlaté Tygří Trefě bylo ve hře už více než 38 tisíc korun. A málem jsme našli nového vítěze! Jeho střele chybělo pouhých několik centimetrů, aby tento bank vybral.

Zlatá Tygří Trefa je soutěž, která pořádně prověří hokejové dovednosti tygřích fanoušků. Během přestávky po první třetině mezi vás z ledu vystřelíme tři dárky, z nichž jeden je označen zlatou barvou. Ten, kdo ho chytí, se kvalifikuje do soutěže a během druhé přestávky se představí přímo na ledové ploše Home Credit Areny.

Jeho úkol je v tu chvíli jednoduchý. Ze dvou pokusů alespoň jednou trefit otvor v soutěžní desce, která překrývá branku. Pokud se soutěžící trefí, vyhrává bank, do nějž v každém utkání přibyde částka rovnající se aktuální návštěvnosti. Pokud naopak mine, zůstává mu pouze cena útěchy v podobě tygřího dresu a jackpot se přenáší do dalšího utkání.

Tímto způsobem už částka před pátečním zápasem s Chomutovem vystoupala na 38 071 Kč, což už je skutečně pořádná motivace! O druhé přestávce dorazil mladý fanoušek na led a rázem se ocitl pod drobnohledem všech tygřích příznivců v Home Credit Areně. O takovou sumu se dosud nehrálo!

A atmosféra pořádně zhoustla. První střela sice pouze olízla tyč, nicméně druhá už byla málem zlatá! Puk se sunul v rovné přímce směrem k bráně, až se nakonec zastavil o hranu otvoru v desce umístěné v brance! Home Credit Arenou to pouze zašumělo, chyběly centimetry, možná dokonce milimetry! Zklamání soutěžícího bylo evidentní, situaci však vzal sportovně a radoval se i z dresu, který mu jako památka na účinkování v soutěži zůstal.

Celá částka, tedy více než 38 tisíc, se nyní přesouvá do zápasu se Zlínem, kdy dostane šanci vyhrát jackpot další z vás. Třeba to budete právě vy, kdo bude mít příležitost odnést si ze zápasu pořádný balík! Troufnete si na Zlatou Tygří Trefu? Dosud jediným, komu se povedlo vybrat jackpot, byl fanoušek Pepa, který si při utkání s Třincem přišel na 11 391 Kč. Připomeňte si jeho vítěznou trefu!