DŮLEŽITÉ INFO!!! Namísto Boleslavi v úterý proti Spartě!

Date of publication Author Klub

Liberec - Po pátečním zápase s Litvínovem čeká Bílé Tygry další nucený odklad. Úterní zápas proti Mladé Boleslavi se z preventivních důvodů odkládá, namísto toho se Tygři představí proti Spartě!

V úterý od 18 hodin měli Bílí Tygři dle původního rozpisu sehrát domácí zápas proti Mladé Boleslavi. To už ale v tuto chvíli neplatí. Z preventivních důvodů zapříčiněných na straně našeho soupeře se utkání odkládá a o jeho náhradním termínu se bude teprve jednat.

Přesto se naši hokejisté na domácí půdě představí! Vzhledem k další změně termínové listiny se Bílým Tygrům podařilo dojednat, že v úterý od 18 hodin změří síly s pražskou Spartou. Mimochodem, Pražané minulý čtvrtek ze stejných důvodů přišli o zápas s Karlovými Vary a v úterý měli nastoupit na ledě Pardubic. Také toto utkání Sparty se tedy odkládá.

Úterní souboj tak bude duelem dvou týmů, které na poslední chvíli již podruhé přišly o soupeře. Fanoušci však díky dohodě mezi Tygry a Spartou o další domácí zápas nepřijdou.

O náhradním termínu souboje s Mladou Boleslaví budeme fanoušky informovat, jakmile bude tento termín znám.

Slavná trojice aneb selská jízda