Mládežnický hokej

DTS: Povedený výkon sedmáků, kteří uspěli proti Hradci!

Liberec - Tygří sedmá třída se na domácím ledě v rámci DTS utkala s královéhradeckým Mountfieldem. Hrálo se ve specifickém formátu DTS (tedy dva poločasy po 20 minutách, přičemž každý se bere jako samostatný zápas). Naši mladíci si připsali remízu a vítězství!

Liberec - Hradec Králové 2:2, 4:1

Brankář Liberce: Charvát.

Střelci Bílých Tygrů: Bartovič 2, Doležel, Kytka, Kachlíř, Maxin.

Trenér Ctibor Jech ml. hodnotí první poločas: Měli jsme určitě víc ze hry. Škoda, že jsme pouze remizovali. Musím pochválit kluky za velmi dobrý výkon směrem dopředu. Asi dvě minuty před koncem jsme vyrovnali na 2:2 po parádní akci, bylo vidět, že jsme nic nevzdali.

Trenér Ctibor Jech ml. hodnotí druhý poločas: Navázali jsme na předchozí poločas, obraz hry byl z naší strany velmi dobrý. Všichni předvedli kvalitní výkon a padlo nám tam také víc gólů. Proti Hradci to pro nás byl parádní zápas, mají také šikovné kluky. Jedině dobře, že jsme takové utkání mohli odehrát.

Trenér Ctibor Jech ml. o výkonech Doležela a Kachlíře:

"Hráli za nás Doležel z Hvězdy Praha (ročník 2007) a Kachlíř z Havlíčkova Brodu (ročník 2009). Oba to odehráli opravdu dobře, byli velmi platní. Moc se nám líbili! Lukáš Kachlíř byl o dva roky mladší než ostatní hráči. Vůbec to ale nebylo znát! Jeho dovednosti, hokejovost, drajv a vůbec zapojení do hry jsou parádní.

Za výkon chválím také naše kluky. Bylo minimum akcí, kdy bychom se zbytečně zbavovali kotouče. Všechno jsme chtěli řešit herně. Byli jsme silní s pukem i v soubojích jeden na jednoho. "


Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner