DTS: Povedený výkon sedmáků, kteří uspěli proti Hradci!

Liberec - Tygří sedmá třída se na domácím ledě v rámci DTS utkala s královéhradeckým Mountfieldem. Hrálo se ve specifickém formátu DTS (tedy dva poločasy po 20 minutách, přičemž každý se bere jako samostatný zápas). Naši mladíci si připsali remízu a vítězství!

Liberec - Hradec Králové 2:2, 4:1

Brankář Liberce: Charvát.

Střelci Bílých Tygrů: Bartovič 2, Doležel, Kytka, Kachlíř, Maxin.

Trenér Ctibor Jech ml. hodnotí první poločas: Měli jsme určitě víc ze hry. Škoda, že jsme pouze remizovali. Musím pochválit kluky za velmi dobrý výkon směrem dopředu. Asi dvě minuty před koncem jsme vyrovnali na 2:2 po parádní akci, bylo vidět, že jsme nic nevzdali.

Trenér Ctibor Jech ml. hodnotí druhý poločas: Navázali jsme na předchozí poločas, obraz hry byl z naší strany velmi dobrý. Všichni předvedli kvalitní výkon a padlo nám tam také víc gólů. Proti Hradci to pro nás byl parádní zápas, mají také šikovné kluky. Jedině dobře, že jsme takové utkání mohli odehrát.