Ctibor Jech krátce o neuvěřitelném obratu páťáků s Pardubicemi

Liberec - Parádní obrat a velký hokejový zážitek! Pátá třída prohrávala s Pardubicemi po první třetině 1:7. Hrozivého skóre se ale malí Tygři nezalehli a v následujícím zbytku duelu dominovali. Nastříleli soupeři devět branek a zcela otočili kormidlem zápasu. Dynamo dokázalo na kanonádu našeho mužstva reagovat už jen jednou. Velká gratulace!

Výsledky přípravných zápasů sportovních tříd

Trenér Ctibor Jech o zápase:

„Dobrý domluvený soupeř, zápas byl hodně zajímavý. Nastoupili jsme do utkání a první třetinu jsme prohráli 1:7. Pořád se opakovala stejná situace, soupeř ujel, dal gól... Vybrali jsme si snad veškerou smůlu, co jsme mohli mít. Byli jsme také ale pasivnější a soupeř aktivnější. To tak někdy je. Klukům jsme domluvili, nahecovali jsme je s tím, že ten zápas ještě zvládneme a vyhrajeme. Přehodili jsme sestavu, šel do branky Sebastian Charvát, který nás podržel a nakonec jsme skóre obrátili na 10:8. Bylo to pro nás a hlavně pro kluky obrovské vítězství. Upřímně se mi ještě nikdy nestalo, že by můj tým otočil takový zápas s dobrým soupeřem. Bylo zajímavé, že kluci ani o přestávce nebyli skleslí, ale šli do toho znovu s daleko větším nasazením. Dostali jsme jim do žil sebevědomí a Pardubice postupně odcházely. Přestaly si věřit a my tomu šli naproti. Byli jsme tak v laufu, že se zase štěstí přiklonilo na naší stranu. Byl to fantastický zážitek pro nás trenéry, kouče soupeře a hlavně naše kluky.“