Chcete být fanoušky Bílých Tygrů? Potřebujeme váš souhlas!

Date of publication Author Klub

Liberec - Teď už je to opravdu za dveřmi! Permanentky na zápasy Bílých Tygrů v nové extraligové sezóně 2018/2019 půjdou do prodeje už v pondělí v 7:00. Když si přivstanete, můžete se těšit nejen na nový vizuál celosezónní vstupenky, ale také na příjemnou snídani, setkání s hráči a věcné dárky. Nově Vám k tomu jsme ale nuceni přidat i trochu té úředničiny – to kvůli novému obecnému nařízení Evropského parlamentu a Rady EU o ochraně osobních údajů, takzvanému GDPR.

I to málo, co se o Vás dozvídáme při prodeji permanentky (jméno a kontaktní adresa), bude nyní nejspíš perfektně ochráněno. To je jistě dobrá zpráva. Ovšem pokud chcete být jako majitelé všech druhů permanentek i nadále informováni o novinkách a dalším dění v klubu, budeme potřebovat Váš speciální souhlas kvůli GDPR!

Chcete včas info o přesunu termínů zápasů? Budeme potřebovat Váš speciální souhlas kvůli GDPR! Chcete vědět vše o mimořádném doprovodném programu či nových slevách ve fanshopu a bonusech v rámci programu BONUS KARTA? Budeme potřebovat Váš speciální souhlas kvůli GDPR! Budete chtít zasílat aktuální informace o parkování či dopravě v blízkosti Home Credit Areny? Budeme při prodeji permanentky potřebovat Váš speciální souhlas kvůli GDPR! Chcete se fotografovat s hráči při autogramiádách a na dalších akcích klubu? Ano, budeme potřebovat Váš speciální souhlas kvůli GDPR!

Seznamte se, přichází GDPR

A tak se náš dotazník, který budete vyplňovat při nákupu permanentky rozrůstá a rozrůstá. Co souhlas to nové políčko k odškrtnutí. Navíc Bílí Tygři hrají svá utkání v Home Credit Areně a to je další subjekt, který musí dodržovat nové nařízení o GDPR. A co z toho vyplývá?! Ano! Máte pravdu! Další seznam políček k odškrtnutí. Asi to bude chtít určitou dávku trpělivosti z Vaší i naší strany. Chtěli bychom Vás právě proto o trpělivost při nákupu nové permanentní vstupenky a vyplňování formůláře požádat.

Vaše kontakty využíváme a budeme využívat právě a jen kvůli tomu, že je naší velkou snahou, abyste věděli. Abyste jako naši nejvěrnější fanoušci měli zprávy nejrychleji a „z první ruky“. Přímo od nás! Žádné vyhledávání na síti, žádné hledání plakátů či tištěných programů. Horké zprávy přímo k Vám do mobilu či mailové schránky. Jiným způsobem jsme s vašimi údaji nenakládali a nakládat nebudeme! Vždyť při porušení pravidel v rámci GDPR hrozí pokuta až 20 milionů korun! A to se tedy raději poohlédneme po některém dalším špičkovém hráči…

Pokud Vám vyhovoval způsob naší komunikace v posledních dvou sezónách, jednoduše zkrátka zaškrtněte všechna políčka v kladných kolonkách. Možná tím ten třístránkový formulář nebude tak k smrti otravný.

A nebo ještě lépe! Přijďte k nám na Rotundu Home Credit Areny už připravení! Vytiskněte si dotazník na nákup permanentky a předvyplňte jej doma! To je vynikající způsob, jak se vyhnout dlouhým frontám a zbytečnému stresu. I za tyto speciální a mnohočetné souhlasy i za vaši trpělivost máme pro vás připraveny drobné věcné dárky!

Formulář stahujte ZDE

Sportu zdar a GDPR zvlášť!

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR