Ohlasy k zápasu

Byli jsme lepší, bohužel to pro nás byl trochu smolný zápas, mrzelo Libora Hudáčka

Mladá Boleslav/Liberec - Tygři v prvním čtvrtfinálovém utkání na mladoboleslavském ledě prohráli 1:4 a v sérii vedou už jen 2:1. Jednou z ústředních postav zápasu byl Libor Hudáček, který se dostal do několika šancí, na mladoboleslavského Krošelje ale ani jednou nevyzrál. "Udělali jsme z jejich gólmana hvězdu, hlavně tedy já," řekl po zápase slovenský forvard.

Libore, jak bys ten zápas zhodnotil?
Myslím, že jsme byli po většinu utkání lepší, dali jsme jim ale šance, které se jim podařilo využít. Byli jsme párkrát vyloučení, z těch přesilovek si pak soupeř vypracoval tlak, z něhož padaly góly. Nám se naše početní výhody nepovedly.

Hodně velkou roli hrál i boleslavský brankář Krošelj...
Jo, dneska měl životní zápas, udělali jsme z něj hvězdu, hlavně tedy já. Koukneme se dneska na video, nějak na to zareagujeme a zítra se ho pokusíme překonat víckrát.

Jaký moment byl podle tebe zlomový?
To nejde říct, bylo tam milion detailů. Nejdůležitější asi však bylo to, že jsme nevyužili ani jednu z našich přesilovek.

Předchozí dvě utkání jste vyhráli poměrně jednoznačně, nemohlo tam dojít k nějakému podcenění?
To si nemyslím, jsme zkušení hráči, víme, že když člověk něco jen trochu podcení, vždy se mu to vymstí. Podle mého názoru jsme ale dneska byli lepší, měli jsme více šancí, bohužel jsme je nevyužili, smolný zápas pro nás.

V čem se Mladá Boleslav zlepšila oproti minulým zápasům?
Myslím si, že se podívala na video, lépe četli naši taktiku. Znova ale zopakuji, podle mě jsme byli lepší, dneska nám to nevyšlo, zítra uděláme vše pro výhru!

Fotogalerie

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner