Ohlasy k zápasu

Bulíř se po tvrdém střetu pomstil gólem. Jsem rád, že jsem pomohl k bodům, těšilo ho

Liberec - V poslední minutě první třetiny utkání s Kometou libereckým příznivcům zatrnulo. Michal Bulíř se totiž stal obětí ostrého zákroku brněnského Zaťoviče a z ledu odkulhal přímo do kabiny. Ve druhé části se ale vrátil, a dokonce se i prosadil gólově. „Stačilo to jen zamést do prázdné,“ vysekla tygří osmaosmdesátka poklonu přihrávajícímu Kvapilovi.

Jak bys zhodnotil utkání?
Jak to tak bývá, bylo to pro nás velmi těžké utkání. Přijel k nám tým s jednou z nejlepších ofenziv v lize. Myslím si, že jsme na ně byli dobře připravení. Měli jsme dobrý videorozbor, takže jsme tušili, co hrají v přesilovkách. To bylo velmi důležité. Bojovností a srdíčkem jsme to dnes zvládli za tři body.

Inkasovali jste smolné góly. Jak těžké bylo se po nich vracet do utkání?
Vždycky je to těžké, když vedete 3:1 a soupeř nejprve sníží a pak i dorovná. Myslím si, že to svědčí o tom, jaký jsme tým. Nikdo to nevzdal. Čtvrtý gól jsme dali my a vyhráli jsme.

V závěru první části jsi byl terčem zákroku Martina Zaťoviče. Můžeš tu situaci popsat?
Já jsem dělal kličku a on mi tam nechal nohu. Dostal jsem koňara ze strany do stehna, což bylo nepříjemné. Naštěstí jsem to rozhýbal a mohl jsem se vrátit do hry.

Michal Bulíř

Bylo to o to větší zadostiučinění, když jsi pak vstřelil gól?
Nad tím jsem nepřemýšlel. Jsem rád, že jsem vstřelil gól a že jsem pomohl k bodům.

Bereš proměněnou přesilovku jako vzpruhu?
Po první třetině se sešly přesilovkové formace u videa. Ukázali jsme si, co hrajeme my i oni. Přihrávka od Marka Kvapila byla výborná, stačilo to jen zamést do prázdné brány. Samozřejmě jsem rád, že jsme početní výhodu využili.

Co říkáš na spolupráci s Markem Kvapilem? Proti Kometě vám to celkem lepilo...
Marek je výborný hráč na puku. S Bakym už se známe a teď, když k nám přijde Marek, tak si myslím, že to bude dobré. Věřím, že týmu bude nápomocen.

Je složení vaší lajny definitivní?
To je otázka na trenéra, ale byl bych rád, kdyby to tak bylo.

Fotogalerie

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner