Ohlasy k zápasu

Branko Radivojevič: Těšíme se na finále! Teď si užijeme postup a od pondělí se budeme připravovat na Brno!

Chomutov - Tygři opět po roce vybojovali účast ve finále! Tam se střetnou s brněnskou Kometou, jak se kapitán Branko Radivojevič ohlíží za sérii s Chomutovem? „Věděli jsme, že Chomutov bude kousat, je velmi nepříjemný soupeř. Klobouk dolů před nimi, hráli výborně."

Jak bys zhodnotil celou sérii?
Nikdo nečekal, že série bude 4:0. Věděli jsme, že Chomutov bude kousat, je velmi nepříjemný soupeř. Klobouk dolů před nimi, hráli výborně. My jsme rádi, že to máme za sebou a pár dní si můžeme oddychnout, ale velmi se těšíme na finále.

Co rozhodlo duel?
Disciplína. Byli jsme disciplinovaní a myslím, že jsme dobře drželi střední pásmo. Nezdržovali jsme se v naší zóně. Vstřelili jsme první gól, což nás uklidnilo a ve třetí třetině nám to tam napadalo, načež jsme si to uhlídali.

Kde hledat zlomový moment série?
Myslím, že to byl pátý zápas na našem ledě. Psychická výhoda šla na naší stranu, z obou stran to bylo odbojované utkání a nám se to podařilo zúročit v mečbol.

Kdy jsi osobně začal naplno věřit, že to vyjde?
Já osobně až po čtvrtém gólu do prázdné branky. Stále bylo dost času a Chomutov je velmi nepříjemný soupeř. Roman Will byl výborný a sebejistý, jak jsme dali čtvrtý gól, věřil jsem, že to dotáhneme.

Ve finále se střetnete s Kometou. Co od série čekáš?
Od pondělí budeme mít Kometu všude na mítincích a začneme se naplno připravovat. Bude to určitě zase dobrá série. Máme se na co těšit. Viděl jsem všechny zápasy Brna s Hradcem, bylo to odbojované. Kometa má velmi kvalitní hráče, ale přesto věřím tomu, že můžeme úspěch z loňského roku zopakovat!

Fotogalerie

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner
×
Dnes v 12:00 | U16
Bílí Tygři Liberec
Rytíři Kladno
×
Dnes v 12:00 | U19
PSG Berani Zlín
Bílí Tygři Liberec