Aktuální zprávy

Black Weekend! Už tento víkend slevy až 70 % v tygřím e-shopu!

Liberec - Plánujete si napsat Ježíškovi o některý ze stylových tygřích dárků? Tak rozhodně zbystřete! Už tento víkend od 27. do 28. listopadu naleznete na našem e-shopu řadu skvělých slev!

Blíží se oblíbený Black Friday, který slibuje výhodné vánoční nákupy a tradiční slevy. U nás slevy sice také naleznete, přichystali jsme si je však pro vás rovnou po celou sobotu a neděli! Je tu Black Weekend, během nějž se od 27. do 28. listopadu můžete těšit v tygřím e-shopu na celou řadu výhodných nabídek!

V rámci nabídky Black Weekend si budete moci ulovit jednu ze skvělých slev ve výši až 70 %! Budete si tak moci vybrat například tygří dresy ze sezony 2020/21 za nejnižší ceny nebo z celé řady různých triček, šál, čepic či dalších produktů s logem Bílých Tygrů.

Stačí o víkendu od 27. do 28. zamířit na tygří e-shop a vybrat si. Vybrat si můžete ze široké palety možností dopravy - kromě osobního vyzvednutí si můžete zvolit například Českou poštu, kurýrní službu DPD či Zásilkovnu. Při nákupu nad 1 000 Kč navíc máte vybrané formy dopravy zcela ZDARMA!

U nás už jsou Vánoce READY. Využijte naši speciální nabídku Black Weekend a buďte připraveni i vy!

PŘEJÍT DO TYGŘÍHO E-SHOPU

Vánoce christmas ready

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner