Bílí Tygři zahájí letní přípravu 7. května

Date of publication Author Martin Kadlec

Hokejisté Bílých Tygrů zahájí letní přípravu na sezónu 2012/2013 v pondělí 7. května v 9:00. Pod novým hlavním koučem Marianem Jelínkem a jeho asistenty Filipem Pešánem a Miroslavem Kapounem se do tréninkového procesu už s jistotou nezapojí Marek Trončinský, Vladimír Roth a Tomáš Klimenta, kteří před Libercem upřednostnili nabídku jiných klubů.

Chybět budou i Petr Nedvěd s Milanem Bartovičem, oba si plní své reprezentační povinnosti na Světovém šampionátu ve Švédsku a Finsku. O začátek letní přípravy přijde také brankář Tomáš Vošvrda, který se zotavuje z angíny.

momentka z loňské letní dřiny

S týmem se naopak od začátku letní přípravy bude připravovat zatím jediná posila Bílých Tygrů Roman Vlach, který se do města pod Ještědem přestěhoval na roční hostování ze Zlína. Trenér Jelínek může počítat také s oběma navrátilci z hostování – Antonínem Duškem a Michalem Pavlů. Podoba týmu ale zatím není definitivní. Vedení klubu bude i v přípravném období pracovat na dalším posílení kádru.

Michal Bárta na Ještědu

V první části přípravy budou Bílí Tygři trénovat především v areálu „domácího“ Sport Parku Liberec. Hned úvodní den letního drilu mají na programu vedle dopoledního tréninku také zátěžové kondiční testy Wingate.

TOP 5 | BŘEZEN | Rychlík v laufu