Bílí Tygři zahájí 21. listopadu prodej permanentních vstupenek se slevou 50%

Date of publication Author Redakce

Liberec - Byť byl po mistrovské sezóně rekordní zájem o permanentní vstupenky na aktuální extraligový ročník, stále několik stovek míst na své „stálé majitele“ čeká. V pondělí 21. 11. proto znovu půjdou do prodeje permanentky na základní část hokejové extraligy s 50% slevou!

Pokud si zlevněné permanentní vstupenky zájemci zakoupí do 1. prosince, kdy Bílí Tygři hostí v regionálním derby Mladou Boleslav, získají tím navíc bonus dvou zápasů zdarma. Se slevou budou v prodeji i zbývající permanentky do luxusního Česká Spořitelna klubu, které, na rozdíl od klasických permanentních vstupenek, zůstávají v platnosti i na případné play-off.

Bílí Tygři nabízí permanentky za poloviční cenu do první, druhé nebo třetí kategorie a změna se týká i sektoru Fanklubu. O 50% méně budou stát i speciální a již zlevněné karty pro ženy, děti, studenty a seniory. Ke každé zakoupené permanentce fanoušek navíc získá také výhody programu Bonus karta a další přidanou hodnotou je předkupní právo na stejné sedadlo v případě účasti Bílých Tygrů v play-off.

Ceny permanentek od 21. 11. 2016:

padesat procent sleva

Permanentky s 50% slevou budou v platnosti od 1. 12. 2016.

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR