Autogramiáda Petra Nedvěda II! Před utkáním s Jihlavou v pondělí 26. února přijde další šance pro ty, na které se nedostalo

Date of publication Author Redakce

Liberec - Před nedělním zápasem se Spartou se v Home Credit Areně uskutečnila autogramiáda hokejové legendy Petra Nedvěda. Přestože se "Méďa" fanouškům podepisoval hodinu a půl, na mnoho z jeho příznivců se nedostalo. Proto Bílí Tygři přichystali ještě jednu autogramiádu!

Proběhne před dalším domácím utkání Bílých Tygrů, tedy v pondělí 26. února. Tentokrát se Petr Nedvěd bude podepisovat svým fanouškům od 16 hodin. Stejně jako při utkání se Spartou naleznete ve fanshopu spoustu fanpředmětů ze speciální kolekce #93, zakoupit si tedy můžete například dresy s Nedvědovým číslem a jménem či šály, trička nebo puky s jeho podobiznou.

A pozor, pro ty, kdo mají zájem o dres či tričko Petra Nedvěda, si klub připravil speciální akci. Pokud si jeden z těchto dvou fanpředmětů závazně objednáte, získáte tak přednostní právo na podpis Petra Nedvěda!

Trička lze objednávat v dětských velikostech (104-152), dámských (S-XL) a pánských (XS-XXL). Dresy jsou k dispozici jak modré, tak bílé ve velikostech XXXXS-XXXL.

fanshop reklama nedvěd

Závazné objednávky triček nebo dresů Petra Nedvěda můžete učinit pomocí emailu na adresu klub@hcbilitygri.cz až do neděle 18. února.

Přijďte si na zápas s Jihlavou pro cenný suvenýr v podobě Nedvědova podpisu či společné fotografie!

Další produkty tygřího fanshopu si můžete prohlédnout ZDE.

Petr Nedvěd

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR