Ani galapředstavení Roberta Reichela chemikům tři body nepřineslo

Date of publication Author Jan Švanda

Neuvěřitelné věci byly k vidění na Zimním stadionu Ivana Hlinky. Skóre se v průběhu utkání přelévalo ze strany na stranu. Ofenzivní, otevřený hokej se po šedesáti minutách nakonec zastavil na stavu 6:6! V prodloužení pak byli šťastnější domácí, kteří přidali sedmou branku a jeden bod navíc k tomu. O střelecký koncert domácího Chemopetrolu se postaral olympijský vítěz z Nagana Robert Reichel, který se čtyřikrát v zápase trefil a přibalil navíc ještě jednu gólovou přihrávku. Bílým Tygrům naopak vydatně pomohl ke kanonádě navrátilec do sestavy Andrej Podkonický. Jubilejní stou libereckou branku v této sezóně vstřelil Igor Rataj. Paradoxem bezesporu je, že ani šest vstřelených branek nepomohlo Tygrům v severočeském derby k vítězství.