První jednodenní bruslařský kemp v Liberci

Date of publication Author Milan Plodek

V pátek 18.3. proběhl na ledě Tipsport areny, ale i Svijanské Arény jednodenní tréninkový kemp zaměřený na techniku bruslení. Ten byl určen pro ročníky 1995-2000. O 28 hráčů (z toho 15 hráčů Bílých Tygrů) se celý den starali trenéři Milan Plodek a Jiří Bermann. Jednu hodinu se zaměřením na techniku hole vedl trenér Aleš Vladyka.

Na ledě trenérům asistovali hráči „A“ týmu Tygrů Lukáš Vantuch a Daniel Špaček, což zejména u účastníků z menších klubů vzbudilo pořádný ohlas.

Do programu patřilo ranní dynamické rozcvičení s hokejkou, 2,5 hodiny ledu, 45 minut stickhandlingu (technika hole) a hodina u videa.

Hodnocení Milana Plodka:

"O kemp byl od začátku veliký zájem. Dokonce jsme museli vzít o čtyři hráče více, než jsme původně považovali za maximum. Myslím, že vše proběhlo dle předpokladů a účastníkům se kemp líbil. Navíc si odnesli domů spoustu nových poznatků pro další individuální sebezdokonalování."

TOP 5 | BŘEZEN | Rychlík v laufu