Tiskové zprávy

V pekle Tygři válej!

Konec tajností - i když jen částečně. V letošním play-off se opět chystá v Tipsport areně bílé peklo. I proto bude hnát Tygry a jejich fanoušky do boje právě předělávka hitu od skupiny Kabát - "V pekle sudy válej!" V Tygřím provedení a textaci ji ale uslyšíte pod názvem "V pekle Tygři válej!"

Autorem textu a hlavním zpěvákem je Honza Havlíček, kterého všichni fanoušci dobře znají z utkání v Tipsport areně, kde obstarává roli spíkra. Své pěvecké vlohy však do budoucího hitu vložili částečně i samotní hráči Bílých Tygrů.

Na dnešním natáčení songu ve libereckém STUDIU SPIN byl kromě názvu písně odtajněn i refrén, zbytek však Tygři drží pod pokličkou a hodlají ho odkrýt, včetně videoklipu k písni, až těsně před prvním čtvrtfinálovým duelem 5.3.

Večer po zápase budou zde na webu ke stažení jak videoklip, tak i píseň v mp3 i textové podobě. Již nyní si v sekci download můžete stáhnout tapetu na plochu v duchu letošního play-off.


A zmíněný refrén?

V pekle Tygři válej
Z kotle pára stoupá
Gól za gólem dávej
Ať to s náma houpá


Fotografie z natáčení již nyní zde.


Pekelný song, respektive jeho hudební podkres, by nikdy nemohl vzniknout bez souhlasu Tomáše Krulicha a Milana Špalka ze skupiny Kabát, a proto jim tímto Bílí Tygři ještě jednou děkují.

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner