Zajistěte si své místo na zápasech Champions Hockey League!

Date of publication Author Klub

Liberec - Začátkem září vypukne v Home Credit Areně prestižní Champions Hockey League. Nenechte si souboje Tygrů s nejlepšími celky z celé Evropy ujít! Vstupenky na souboje s Belfastem, Luleou i Augsburgem jsou již v prodeji!

První mezinárodní měření sil v rámci CHL mají svěřenci trenéra Augusty na programu ve čtvrtek 5. září, kdy na domácím ledě přivítají Obry z Belfastu. Následně v neděli 8. září přivítají švédskou Luleu a skupinovou fázi uzavřou v polovině října, kdy do Liberce zamíří Augsburg.

Standardní vstupenky na Champions Hockey League jsou v prodeji za 150 Kč a zlevněné vstupné pro děti do 140 cm pak za 50 Kč. Do Česká spořitelna Klubu jdou do prodeje vstupenky za 250 Kč, respektive 100 Kč. Nákup je možné uskutečnit také online v síti Ticketmaster na odkazu níže.

Držitelé permanentek a klubových permanentek na sezónu 2019/2020 budou mít vstup na domácí duely Champions Hockey League v základní části zcela zdarma.

ceník CHL

Domácí zápasy Bílých Tygrů v Champions Hockey League

čtvrtek 5. 9. 2019
Bílí Tygři Liberec - Belfast Giants 19:45

neděle 8. 9. 2019
Bílí Tygři Liberec - Luleå HF 14:00

středa 16. 10. 2019
Bílí Tygři Liberec - Augsburger Panther 19:30

Nenechte si ujít konfrontaci Bílých Tygrů s prestižními soupeři ze špičkových evropských hokejových soutěží!

TOP 5 | BŘEZEN | Rychlík v laufu