Aktuální zprávy

Předejděte při nákupu permanentky zdržení a vyplňte si předem souhlas se zpracováním osobních údajů!

Liberec - V pondělí 20. května od 7 hodin jdou do prodeje permanentní vstupenky na sezonu 2019/20. Vzhledem k obecnému nařízení Evropského parlamentu a Rady EU o ochraně osobních údajů, takzvanému GDPR, je od všech fanoušků při nákupu permanentky požadován souhlas s užitím osobních údajů. Předejděte případnému zdržení a přijďte si pro permanentní kartu už s vyplněným formulářem!

GDPR již v současnosti není žádnou výraznou novinkou. Chcete včas info o přesunu termínů zápasů? Chcete vědět vše o mimořádném doprovodném programu či nových slevách ve fanshopu a dalších bonusech? Budete chtít zasílat aktuální informace o parkování či dopravě v blízkosti Home Credit Areny? Chcete se fotografovat s hráči při autogramiádách a na dalších akcích klubu? Kvůli tomu všemu potřebujeme váš souhlas s užitím osobních údajů.

Tento souhlas bude nutné vyplnit při nákupu permanentní vstupenky. Pokud chcete urychlit prodej a předejít případnému zdržení, můžete si formulář stáhnout a vyplnit v pohodlí svého domova. Při nákupu permanentky už stačí tento vytištěný souhlas pouze předložit.

Formulář stahujte ZDE

Prodej permanentních vstupenek na sezonu 2019/20 startuje už v pondělí 20. května v 7:00. Pro novou sezónu Bílí Tygři přicházejí s mnoha novinkami, ať už v systému prodeje, tak v benefitech pro držitele celosezónních karet.

Stejně jako v předchozích letech bude navíc pro nejrychlejší permanentkáře nové sezóny připraveno několik překvapení. Ten, kdo si přijde pro permanentku v den zahájení prodeje v čase od sedmi hodin do půl desáté, se může těšit na lehkou snídani a setkání s vybranými hráči A týmu. Majitel vůbec první permanentní vstupenky na sezónu 2019/2020 pak obdrží také originální Tygří dres.

Nenechte si ujít své místo v týmu!

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner