Mládežnický hokej

Krásná podívaná! Sedmáci přehráli v parádním zápase Spartu

Liberec - Parádní podívaná, hezké branky a výhra! Tygří sedmáci v přípravném utkání váleli, porazili pražskou Spartu 6:3 a potěšili všechny dorazivší fanoušky do Home Credit Arény.

Do utkání Tygři vstoupili fantasticky. V plném nasazení si vypracovali brankové příležitosti, které navíc dokázali proměňovat. Brzy se naše mužstvo dostalo do vysokého vedení 5:0, které už až do závěrečné sirény nepustilo. Svěřenci trenérů Vojtěcha Fialy a Jiřího Peřiny vyhráli 6:3.

SESTAVA BÍLÝCH TYGRŮ LIBEREC

Macourek, Pech - Jakub Jína, Jan Jína, Kadlec, Klimov, Kučera, Macháček, Průšek, Rozsíval, Shpilka, Tomka, Ulman, Bartovič, Vápeník, Plosová, Moussa.

STATISTIKY BÍLÝCH TYGRŮ LIBEREC

Branky: Shpilka 2, Bartovič 2, Jakub Jína, Kučera.

Trenér Vojtěch Fiala o zápase

„Velká podívaná na velké scéně Home Credit Arény. Spartě jsme jednoduše dlužili za minulý víkend. Tentokrát jsme od první chvíle byli dřív u každého puku. Tým hrál s velkým odhodláním a nebylo potřeba žádného pobízení k vyšší aktivitě. Sparta je pro nás v tomto ročníku jeden z nejkvalitnějších soupeřů, proto si tohoto výkonu ceníme. Pochvalu si zaslouží každý hráč týmu, vždyť jsme v polovině zápasu vedli 5:0. Věřím, že si tento hlad po vítězství přeneseme i do dalšího zápasu, za týden proti Slavii opět v naší Home Credit Aréně.“

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Olomouc
Bílí Tygři Liberec