Aktuální zprávy

Pojistěte si své místo včas, rezervace sedadel pro dosavadní permanentkáře končí v pátek 29. června!

Liberec - Suchá příprava se pomalu chýlí ke konci a spolu s ní také období, kdy mají majitelé permanentních vstupenek na předchozí extraligový ročník blokovaná svá místa pro sezonu nadcházející. Nezapomeňte si pojistit své sedadlo, po pátku 29. června budou všechna dosud neobsazená místa uvolněna do volného prodeje!

Prodloužit si svá stávající místa a využít výhodnější cenu mohou fanoušci v předprodeji na Rotundě v areálu Sport Parku Liberec až do pátku 29. června do 18:00. Noví permanentkáři nebo ti, kteří si chtějí zakoupit permanentní vstupenku na jiné sedadlo, si mohou permanentku zakoupit také online.

Výhody k permanentkám

Všichni majitelé permanentních vstupenek se mohou těšit na praktický věcný dar s novým tygřím vizuálem, který ocení především sportovci a cyklisté (k vyzvednutí bude až do 30. 9 2017). Stejně jako vloni pak ke každé permanentce přínáleží také slevová karta na zboží adidas v prodejně Lion Sport.

Už obvyklou a nespornou výhodou jsou slevy s programem Bonus Karta a také předkupní právo na zápasy play-off a na novou sezónu. Permanentka na sezónu 2018/2019 zaručuje rovněž volný vstup na přípravné domácí zápasy Bílých Tygrů.

Nezdražujeme!

Permanentní vstupenky se prodávají za stejné ceny a ve stejném režimu jako v předcházející sezóně. Cena permanentní vstupenky se pohybuje od 2 300 Kč (fanklub) až po 5 000 Kč (1. kategorie). Fanoušci tak ušetří až 2 200 Kč v porovnání s nákupem jednotného vstupného!

Majitelé loňských permanentek mohou zakoupit nové celosezónní vstupenky za výhodnější cenu, a to až do pátku 29. června, kdy v 18:00 končí předkupní právo na jejich sedadla z loňské sezóny. Se slevou budou v prodeji také permanentky pro seniory, ženy a studenty. Připraveny jsou znovu též permanentky pro děti za jednotnou cenu 1000 Kč.

Do Česká Spořitelna Klubu stojí permanentní vstupenka stejně jako vloni 9 500 Kč.

Ceník stávající permanentkáři Ceník noví permanentkáři

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner