Aktuální zprávy

Permanentky na novou sezonu jsou v prodeji!

Liberec - Už od poloviny května si můžete zajistit své místo v Home Credit Areně pro extraligovou sezonu 2018/19. Pořiďte si permanentní vstupenku a získejte tak celou řadu výhod!

Výhody k permanentkám

Všichni majitelé nových permanentních vstupenek se mohou těšit na praktický věcný dar s novým tygřím vizuálem, který ocení především sportovci a cyklisté (k vyzvednutí bude až do 30. 9 2017). Stejně jako vloni pak ke každé permanentce přínáleží také slevová karta na zboží adidas v prodejně Lion Sport.

Už obvyklou a nespornou výhodou jsou slevy s programem Bonus Karta a také předkupní právo na zápasy play-off a na novou sezónu. Permanentka na sezónu 2018/2019 zaručuje rovněž volný vstup na přípravné domácí zápasy Bílých Tygrů.

Nezdražujeme!

Permanentní vstupenky se prodává za stejné ceny a ve stejném režimu jako v předcházející sezóně. Cena permanentní vstupenky se pohybuje od 2 300 Kč (fanklub) až po 5 000 Kč (1. kategorie). Fanoušci tak ušetří až 2 200 Kč v porovnání s nákupem jednotného vstupného!

Majitelé loňských permanentek mohou zakoupit nové celosezónní vstupenky za výhodnější cenu, a to až do 30. června, kdy končí předkupní právo na jejich sedadla z loňské sezóny. Se slevou budou v prodeji také permanentky pro seniory, ženy a studenty. Připraveny jsou znovu též permanentky pro děti za jednotnou cenu 1000 Kč.

Do Česká Spořitelna Klubu stojí permanentní vstupenka stejně jako vloni 9 500 Kč.

Ceník stávající permanentkáři Ceník noví permanentkáři

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner