Miroslav Duben po roce opouští Bílé Tygry

Date of publication Author Jan Rachota

Po roce působení v kádru Bílých Tygrů opouští Miroslav Duben Liberec. Jeho další hokejové kroky vedou do Karlových Varů. Ty o něj měly zájem již před loňskou sezónou, ale zkušený bek tehdy zamířil pod Ještěd. V dresu Bílých Tygrů odváděl kvalitní a spolehlivé výkony, proto je jeho odchod poměrně překvapivý.

Miroslav Duben odehrál všech 52 utkání základní části, ve kterých si připsal sedm bodů za dvě branky a pět asistencí. V vyřazovacích bojích si pak dosáhl jednoho bodu za asistenci.

Karlovy Vary přebírají od Liberce Dubnovu smlouvu a třicetiletý bek se tak stane jejich hráčem. Za hráče pak do Liberce poputuje tabulková cena za přestup. K odchodu spolehlivého beka se vyjádřil i generální manažer Bílých Tygrů Ctibor Jech. "Po angažování Angela Nikolova jsme měli v obraně přetlak. O Míru projevily zájem Karlovy Vary a my jim vyšli vstříc."

Nezbývá tak nic jiného, než popřát Miroslavu Dubnovi hodně štěstí v novém angažmá!

Slavná trojice aneb selská jízda