Bílí Tygři Liberec

Souboj s Olomoucí v duchu Oktoberfestu!

Date of publication Author Klub

Liberec - Právě v těchto dnech vrcholí oblíbený tradiční bavorský svátek Oktoberfest. A vy si ho budete moci užít v Home Credit Areně v pátek 7. října na utkání s Olomoucí! Na co se můžete těšit?

Změna piva

Oktoberfest bývá tradičně zasvěcen především českému národnímu nápoji, pivu. A tak jsme si při této příležitosti pro fanoušky na ochozu nachystali změnu, kterou jistě zaznamenají. Namísto tradiční desítky Radegast se můžete v pátek těšit na extra hořký Ratar od stejného pivovaru. Tento desetistupňový speciál, který vyniká hořkostí 50 jednotek IBU, bude dostupný ve všech stáncích na ochozech Home Credit Areny.

Kromě běžných stánků s občerstvením si navíc pivo budete moci nechat načepovat z Beerjetu, který naleznete vedle infopultu. Tento stroj natočí hned několik na míru přesných piv během několika sekund. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči!


Německo-česká moderace

Vzhledem k tomu, že jde o tradiční německý svátek, bude oktoberfestový zápas zasvěcen německých fanouškům Bílých Tygrů. Stejně jako v uplynulých letech bude pro ně tento zápas v rámci poděkování moderován nejen česky, ale také v německém jazyce. Netradičně tak komentář obstará hned dvojice moderátorů. A změn díky tomu dozná také playlist v Home Credit Areně.

Speciální nabídka v ČS Klubu

Majitelé karet do Česká spořitelna Klubu se mohou dále těšit na speciální nabídku ve stáncích, kde nebude chybět pečené koleno či tradiční bavorské preclíky. A pozor, pivo si v tomto odděleném prostředí budete moci vychutnat také ve skleněných půllitrech, které však nebude s ohledem na extraligový herní řád možné vnášet do hlediště. Pro tyto případy budou k dispozici i tradiční kelímky.

Chybět nebude speciální výzdoba, ale také pivní hlídka s mobilní pípou, která vám ráda doplní váš půllitr či kelímek. Pokud si chcete tento zážitek vychutnat, ale nejste majitelem karty do Česká spořitelna Klubu, neváhejte a zajistěte si jednorázovou vstupenku!

Na to vše a mnoho dalšího se můžete těšit už v pátek 7. října od 18 hodin, kdy Bílí Tygři vyzvou Olomouc. Buďte u toho!

KOUPIT VSTUPENKY

Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

NAD(H)LED | Nicol Lucák Čupková: Dříve se hráčky v Rusku klidně popraly v kabině o přestávce

Nejnovější články

Chcete originální dres s vlastním jménem před Vánoci? Šanci máte již pouze dnes

Liberec na ledě Motoru padl

Nad(h)led #25: Mládežnická trenérka Bílých Tygrů, ale také olympionička Nicol Lucák Čupková

Z našeho fanshopu

Přívěšek stříbrný s logem

45 Kč
Koupit

Šála s velkým logem uprostřed

320 Kč
Koupit

Náramek silikon ražba logo

45 Kč
Koupit

Ponožky kotníkové černé

99 Kč
Koupit