Liberec – Útočník Jaroslav Vlach se z kanadské juniorky vrátil do té liberecké v roce 2011. Od té doby je Tygrům věrný a ani teď se na tom nic nezmění. Na konci této sezony mu vyprší stávající smlouva, klub s ním již uzavřel novou do 30. dubna 2026.

Oscar Flynn obdržel disciplinární trest na čtyři zápasy

Liberec – Útočník Oscar Flynn bude libereckému týmu chybět čtyři duely. Disciplinární komise mu tento trest udělila za faul na sparťanského Michala Moravčíka.

Věnujte pozornost dopravním omezením v okolí Home Credit Areny

Liberec - Už v úterý a ve středu čekají Tygry domácí zápasy čtvrtfinále proti Spartě. Nenechte se po cestě na tato utkání zaskočit dopravním omezením v ulici Doubská.

Vyhrocená série se Spartou pokračuje! Tygři budou doma dotahovat ztrátu

Liberec – Po dvoudenní přestávce pokračuje extraligové čtvrtfinále. Sparta si v prvních dvou duelech vypracovala náskok 2:0 na zápasy, nyní se série přesouvá pod Ještěd. Třetí utkání začne v úterních 18:00 před kamerami O2 TV Sport. Čtvrtá bitva se odehraje ve středu od 17:00 a odvysílá ji ČT Sport.

Tygří dominance! U15 míří do čtvrtfinále

Liberec - Zatímco první zápas série devátých tříd s Hradcem přinesl na ledě soupeře naprosto vyrovnanou podívanou, domácí odveta přinesla zcela jiný příběh. Bílí Tygři od první minuty dominovali a diktovali tempo hry. Už v úvodní třetině se šestkrát prosadili a v ofenzivně laděném představení poslali do hradecké klece jedenáct puků. Ve čtvrtfinále se Liberec utká s Karlovými Vary,

Juniorka zahájila v Brně čtvrtfinále prohrou, rozhodla třetí třetina

Brno/Liberec - Zahajovací utkání čtvrtfinále juniorské extraligy s Brnem bylo na góly poměrně skromné, předznamenalo ale zároveň velmi tuhou konfrontaci. Do vedení šly nejprve tygří naděje na konci první části, domácí ale v úvodu té druhé přišli s vyrovnáním. Moravané nakonec dokázali skóre otočit ve svůj prospěch a urvat první bod v sérii.

Lukáš Derner má zlomenou nohu. Sezóna pro něj předčasně končí

Liberec – Emocemi vypjaté sobotní čtvrtfinále s pražskou Spartou nedohrál liberecký bek Lukáš Derner. Ten po obětavém bloku střely Filipa Chlapíka zamířil za pomoci spoluhráčů do útrob O2 areny a utkání nedohrál.

Jan Šír krátce o vypjatosti druhého čtvrtfinále

Praha/Liberec - Druhé utkání čtvrtfinále a druhé drama, na jehož rozuzlení nestačilo šedesát minut. Zápas rozvířený emocemi na obou stranách ale tentokrát rozsekl v prodloužení pro Pražany Michal Řepík. Díky jeho trefě se jede na domácí půdu Tygrů za stavu 2:0 pro sparťany.

Zažijte finálový víkend! Vstupenky na světový šampionát jsou stále k dispozici

Do startu nejočekávanější hokejové události roku zbývají pouhé dva měsíce! Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji se do Česka vrací po devíti letech. Chcete zažít atraktivní podívanou, jako tomu bylo v roce 2015? Praha i Ostrava totiž očekávají příjezd velkých jmen!