Sektor pro hosty

Pravidla rezervace vstupenek pro FANKLUBY a organizované skupiny fanoušků hostujících týmů

Základní informace

Dle dohody APK mají hostující fankluby a organizované skupiny fanoušků povinnost předem informovat domácí hokejový klub o svém příjezdu tak, aby mohla být přijata veškerá nutná opatření spojená s prodejem vstupenek a zajištěním bezpečnosti všech diváků utkání.

Sektor hostí v HOME CREDIT ARENĚ

• je tvořen spodní polovinou sektoru 115, s kapacitou 150 míst k sezení
  • vstup do sektoru výhradně příslušným vchodem
  • sektor je v blízkosti střídačky hostí

Časový limit hromadných objednávek

• nejpozději 48 hodin před začátkem příslušného utkání, během play-off pak nejpozději 24 hodin před začátkem příslušného utkání

Forma objednávek

Telefonicky zdarma na infolince 800 800 007 (pondělí, středa až pátek od 9.00-12.00 a od 13.00-18.00, úterý 13.00-18.00), či na pevné lince 489 201 110, nebo e-mailem na vstupenky@homecreditarena.cz.

Platba a distribuce vstupenek

• výhradně v hotovosti
  • prodej probíhá pouze na hlavní pokladně (tzv. ROTUNDĚ ) v areálu HOME CREDIT ARENY

Poznámka

V případě, že nedojde k rezervaci dle výše uvedeného postupu a zároveň jsou vyprodaná všechna ostatní místa v hale, jdou všechna volná místa v sektoru 115 postupně do volného prodeje.

Výhledy z jednotlivých sektorů