Autogramy

Sběratelské kartičky

Hokejový klub Bílí Tygři Liberec realizuje i v sezóně 2016/2017 podpisy svých hráčů (dle aktuální soupisky) pro sběratele hokejových kartiček. Je však nutné řídit se následujícími pokyny, neboť žádosti chodí denně velké množství z ČR i zahraničí.

Pokyny

Na adresu sekretariát, Bílí Tygři Liberec, s.r.o, Jeronýmova 494/20, Liberec 7, 460 07 zašlete své kartičky (max. 15 ks) + jejich jmenný seznam s Vaším jménem a adresou. Přiložte nadepsanou obálku se zpáteční adresou a známkou.

Doba vyřízení Vaší žádosti je cca 5-6 týdnů.

Důležité upozornění: Klub nezajišťuje podpisy na čisté papíry, ani nezasílá vlastní klubové kartičky. Při nedodržení těchto pravidel klub žádost nevyřídí a kartičky budou vráceny na Vaši adresu. Klub neručí za chyby vzniklé přepravou České pošty.