Permanentní vstupenky

Vstupenky na finále jdou do prodeje v pondělí!

grafika play-off

Systém vstupenek na finále

Jako vždy v play-off mají výhodu přednostního práva nákupu vstupenek majitelé permanentek na základní část. Předprodej pro ně odstartuje už v pondělí v sedm hodin ráno a pokračovat bude až do středečních 18 hodin. Otevírací doba na Rotundě ve Sport Parku Liberec bude před finále tradičně upravena od 7 hodin do 18 hodin bez polední přestávky.

Stejně jako v semifinále platé, že si ke své permanentce budou moci jejich držitelé zakoupit pouze jeden lístek navíc, tedy dohromady maximálně dvě vstupenky na jednu permanentku. Majitelé klubových sedaček mají samozřejmě také na finálové zápasy vstup v ceně své celosezónní vstupenky. Mohou rovněž využít akci nákupu jedné vstupenky navíc.

Od čtvrteční sedmé hodiny ráno vypukne také volný prodej vstupenek na první dva duely finálové série. Probíhat bude až do samotného pátečního zápasu, případně do vyprodání kapacity Home Credit Areny. Také zde platí omezení maximálně dvou zakoupených vstupenek na jednu osobu.

Ceny

Také na finále můžete zakoupit vstupenky za velmi příznivé ceny. Pohybují se od 220 Kč ve 4 N.P. do 380 Kč v 1. kategorii. I v play-off budou Bílí Tygři podporovat hokej jako rodinnou záležitost a proto znovu přichystali zlevněné vstupné pro děti do 140 cm. Na zápasy play-off bude dětská vstupenka stát pouze 100 Kč. Slevy pro studenty, důchodce a držitele karty ZTP nebudou v letošním play-off dále nabízeny. Držitelé karty ZTP+P nakoupí zlevněné vstupné za 50 Kč.

tabulka ceny play-off

Otevírací doba na Rotundě před finále

pondělí 10. dubna 7-18 (předprodej pro permanentkářej)
úterý 11. dubna 7-18 hodin (předprodej pro permanentkáře)
středa 12. dubna 7-18 hodin (předprodej pro permanentkáře)
čtvrtek 13. dubna 7-18 hodin (volný prodej)
pátek 14. dubna 7 hodin až do začátku utkání (volný prodej)

Prodej finále ponděli

Od 21. listopadu můžete zakoupit vstupenky na sezonu 2016/17 s 50% slevou!

Permanentní vstupenky jsou od 21. listopadu v prodeji s 50% slevou. Pokud si zlevněné permanentní vstupenky zájemci zakoupí do 1. prosince, kdy Bílí Tygři hostí v regionálním derby Mladou Boleslav, získají tím navíc bonus dvou zápasů zdarma. Se slevou budou v prodeji i zbývající permanentky do luxusního Česká Spořitelna klubu, které, na rozdíl od klasických permanentních vstupenek, zůstávají v platnosti i na případné play-off.

Bílí Tygři nabízí permanentky za poloviční cenu do první, druhé nebo třetí kategorie a změna se týká i sektoru Fanklubu. O 50% méně budou stát i speciální a již zlevněné karty pro ženy, děti, studenty a seniory. Ke každé zakoupené permanentce fanoušek navíc získá také výhody programu Bonus karta a další přidanou hodnotou je předkupní právo na stejné sedadlo v případě účasti Bílých Tygrů v play-off.

Ceny permanentek od 21. 11. 2016:

padesat procent sleva

Permanentky s 50% slevou budou v platnosti od 1. 12. 2016.

Slevy na permanentní vstupenky

• Dítě – cena platí pro děti od 3 let do 140 cm výšky (děti do 3 let mají vstup bez nároku na sedadlo zdarma)
  • Žena – na tuto permanentku bude do haly vpuštěna pouze žena
  • Student – pouze po předložení studentského průkazu – nejvýše do 26 let
  • Senior – sleva na nákup permanentky dle platného ceníku po předložení občanského průkazu - nad 65 let
  • Výhody pro vlastníky permanentních vstupenek:

• předkupní právo na místo v play-off České pojišťovny
  • vstup zdarma na předkolo play-off, play-out a baráž
  • veškeré výhody spojené s programem BONUS KARTA
  • Výhody BONUS KARTY

Majitelé permanentních vstupenek získávají s nákupem permanentky i možnost využití velmi atraktivních slev v rámci nové "Bonus karty", která má svůj vizuál na zadní straně permanentní vstupenky.

bonus

Kde koupit permanentku?

• Permanentky lze zakoupit na hlavní pokladně v Rotundě v areálu Home Credit Areny. Podrobné informace o prodeji se dozvíte na této stránce
  • Prodej na splátky
  • Otevírací doba Rotunda:

Po: 9:00–12:00 a 13:00–18:00
    Út: 13:00–18:00
    St-Pá: 9:00–12:00 a 13:00–18:00

GSM: +420 731 547 895
    Hotline: 800 800 007 (bezplatná)
    Email: vstupenky@homecreditarena.cz

Nákup online

• Nákup online v síti TicketPro pro nové permanentkáře uskutečníte zde:

TicketPro

• Další informace

• V případě technických problémů s vaší čipovou kartou (špatné načítání při vstupu do haly, nemožnost nabíjení či čerpání finanční částky nabité na kartě) kontaktujte Jiřího Poláčka.
    Kontakt:
    e-mail: polacek@hcbilitygri.cz
    mobil : +420 731 547 971

• Za ztrátu permanentky a tisk nové karty bude účtován poplatek 100,- Kč.
  • V případě ztráty karty s čipem nabitým penězi nevzniká nárok na vrácení zbývající částky nahrané na kartě .
  • Výhledy z jednotlivých sektorů

Pojďte na hokej

Zajistěte si své místo na zápasech Tygrů a kupte si vstupenky na zápasy!

Social stream

Ukažte své příspěvky ze sociálních sítí na našem webu!

generální partner