Permanentní vstupenky

Vstupenky na play-off 2017 jsou v prodeji od 20. února!

grafika play-off

Od pondělí 20. února do pátku 3. března mohou všichni majitelé permanentních vstupenek využít svého předkupního práva na svá místa. V pondělí 6. března pak bude zahájen volný prodej vstupenek na první dva duely čtvrtfinále.

Systém vstupenek na play-off

Majitelé klubových sedaček mají zápasy čtvrtfinále v ceně své celosezónní karty a jejich místa jim budou k dispozici. Majitelé permanentek ze základní části sezóny 2016/2017 pak mají předkupní právo na vstupenky na první dva domácí zápasy čtvrtfinále. Tohoto práva mohou využít pondělí 20. února do pátku 3. března. Lístky budou vydávány pouze po předložení permanentní vstupenky.

Každý majitel permanentky si kromě vstupenky na své sedadlo ze základní části může zakoupit i vstupné na jiná místa. Maximální počet k dokupu je však omezen na 3 vstupenky. Celkem tedy lze na jednu permanentku zakoupit 4 vstupenky. Toto pravidlo je možné uplatnit pouze do vyprodání kapacity haly.

Ve pondělí 6. března v 9:00 bude zahájen volný prodej všech neobsazených míst v Home Credit Areně, tedy včetně těch sedadel, která byla v základní části obsazena permanentkou. I pro volný prodej bude platit omezení maximálního počtu prodaných vstupenek na jednoho nakupujícího. V play-off klub nebude uplatňovat plovoucí ceny, kdy je cena vstupenky v předprodeji levnější, než v den zápasu.

Ceny a slevy

Na čtvrtfinále se ceny vstupenek pohybují od 160 Kč ve 4 N.P. do 280 Kč v 1. kategorii. I do v play-off budou Bílí Tygři podporovat hokej jako rodinnou záležitost a proto znovu přichystali zlevněné vstupné pro děti do 140 cm. Na zápasy play-off bude dětská vstupenka stát pouze 100 Kč. Slevy pro studenty, důchodce a držitele karty ZTP nebudou v letošním play-off dále nabízeny. Držitelé karty ZTP+P nakoupí zlevněné vstupné za 50 Kč.

Online

Vstupenky na play-off budou nabízeny online prostřednictvím sítě TicketPro jen v omezené míře. Nákup po internetu bude možný až v den spuštění volného prodeje. Veškerý nákup bude možné uskutečnit na Rotundě Home Credit Areny v areálu Sport Parku. Otevírací doba bude v případě potřeby upravena. Po dobu play-off bude Rotunda ve všední dny otevřena bez polední přestávky nepřetržitě od 9:00 do 18:00.

tabulka ceny play-off

Od 21. listopadu můžete zakoupit vstupenky na sezonu 2016/17 s 50% slevou!

Permanentní vstupenky jsou od 21. listopadu v prodeji s 50% slevou. Pokud si zlevněné permanentní vstupenky zájemci zakoupí do 1. prosince, kdy Bílí Tygři hostí v regionálním derby Mladou Boleslav, získají tím navíc bonus dvou zápasů zdarma. Se slevou budou v prodeji i zbývající permanentky do luxusního Česká Spořitelna klubu, které, na rozdíl od klasických permanentních vstupenek, zůstávají v platnosti i na případné play-off.

Bílí Tygři nabízí permanentky za poloviční cenu do první, druhé nebo třetí kategorie a změna se týká i sektoru Fanklubu. O 50% méně budou stát i speciální a již zlevněné karty pro ženy, děti, studenty a seniory. Ke každé zakoupené permanentce fanoušek navíc získá také výhody programu Bonus karta a další přidanou hodnotou je předkupní právo na stejné sedadlo v případě účasti Bílých Tygrů v play-off.

Ceny permanentek od 21. 11. 2016:

padesat procent sleva

Permanentky s 50% slevou budou v platnosti od 1. 12. 2016.

Slevy na permanentní vstupenky

• Dítě – cena platí pro děti od 3 let do 140 cm výšky (děti do 3 let mají vstup bez nároku na sedadlo zdarma)
  • Žena – na tuto permanentku bude do haly vpuštěna pouze žena
  • Student – pouze po předložení studentského průkazu – nejvýše do 26 let
  • Senior – sleva na nákup permanentky dle platného ceníku po předložení občanského průkazu - nad 65 let
  • Výhody pro vlastníky permanentních vstupenek:

• předkupní právo na místo v play-off České pojišťovny
  • vstup zdarma na předkolo play-off, play-out a baráž
  • veškeré výhody spojené s programem BONUS KARTA
  • Výhody BONUS KARTY

Majitelé permanentních vstupenek získávají s nákupem permanentky i možnost využití velmi atraktivních slev v rámci nové "Bonus karty", která má svůj vizuál na zadní straně permanentní vstupenky.

bonus

Kde koupit permanentku?

• Permanentky lze zakoupit na hlavní pokladně v Rotundě v areálu Home Credit Areny. Podrobné informace o prodeji se dozvíte na této stránce
  • Prodej na splátky
  • Otevírací doba Rotunda:

Po: 9:00–12:00 a 13:00–18:00
    Út: 13:00–18:00
    St-Pá: 9:00–12:00 a 13:00–18:00

GSM: +420 731 547 895
    Hotline: 800 800 007 (bezplatná)
    Email: vstupenky@homecreditarena.cz

Nákup online

• Nákup online v síti TicketPro pro nové permanentkáře uskutečníte zde:

TicketPro

• Další informace

• V případě technických problémů s vaší čipovou kartou (špatné načítání při vstupu do haly, nemožnost nabíjení či čerpání finanční částky nabité na kartě) kontaktujte Jiřího Poláčka.
    Kontakt:
    e-mail: polacek@hcbilitygri.cz
    mobil : +420 731 547 971

• Za ztrátu permanentky a tisk nové karty bude účtován poplatek 100,- Kč.
  • V případě ztráty karty s čipem nabitým penězi nevzniká nárok na vrácení zbývající částky nahrané na kartě .
  • Výhledy z jednotlivých sektorů

Pojďte na hokej

Zajistěte si své místo na zápasech Tygrů a kupte si vstupenky na zápasy!

Social stream

Ukažte své příspěvky ze sociálních sítí na našem webu!

generální partner