Prodej vstupenek

Vstupenky na play-off 2017 jsou v prodeji od 20. února!

grafika play-off

Od pondělí 20. února do pátku 3. března mohou všichni majitelé permanentních vstupenek využít svého předkupního práva na svá místa. V pondělí 6. března pak bude zahájen volný prodej vstupenek na první dva duely čtvrtfinále.

Systém vstupenek na play-off

Majitelé klubových sedaček mají zápasy čtvrtfinále v ceně své celosezónní karty a jejich místa jim budou k dispozici. Majitelé permanentek ze základní části sezóny 2016/2017 pak mají předkupní právo na vstupenky na první dva domácí zápasy čtvrtfinále. Tohoto práva mohou využít pondělí 20. února do pátku 3. března. Lístky budou vydávány pouze po předložení permanentní vstupenky.

Každý majitel permanentky si kromě vstupenky na své sedadlo ze základní části může zakoupit i vstupné na jiná místa. Maximální počet k dokupu je však omezen na 3 vstupenky. Celkem tedy lze na jednu permanentku zakoupit 4 vstupenky. Toto pravidlo je možné uplatnit pouze do vyprodání kapacity haly.

Ve pondělí 6. března v 9:00 bude zahájen volný prodej všech neobsazených míst v Home Credit Areně, tedy včetně těch sedadel, která byla v základní části obsazena permanentkou. I pro volný prodej bude platit omezení maximálního počtu prodaných vstupenek na jednoho nakupujícího. V play-off klub nebude uplatňovat plovoucí ceny, kdy je cena vstupenky v předprodeji levnější, než v den zápasu.

Ceny a slevy

Na čtvrtfinále se ceny vstupenek pohybují od 160 Kč ve 4 N.P. do 280 Kč v 1. kategorii. I do v play-off budou Bílí Tygři podporovat hokej jako rodinnou záležitost a proto znovu přichystali zlevněné vstupné pro děti do 140 cm. Na zápasy play-off bude dětská vstupenka stát pouze 100 Kč. Slevy pro studenty, důchodce a držitele karty ZTP nebudou v letošním play-off dále nabízeny. Držitelé karty ZTP+P nakoupí zlevněné vstupné za 50 Kč.

Online

Vstupenky na play-off budou nabízeny online prostřednictvím sítě TicketPro jen v omezené míře. Nákup po internetu bude možný až v den spuštění volného prodeje. Veškerý nákup bude možné uskutečnit na Rotundě Home Credit Areny v areálu Sport Parku. Otevírací doba bude v případě potřeby upravena. Po dobu play-off bude Rotunda ve všední dny otevřena bez polední přestávky nepřetržitě od 9:00 do 18:00.

tabulka ceny play-off

Ceník vstupného na extraligový ročník 2016/2017

Akce

Vstupenky na extraligový ročník 2016/2017 budou v prodeji od 21. srpna!

Vstupenky můžete zakoupit rovněž online prostřednictvím sítě TicketPro!

Prodej vstupenek prostřednictvím našich webových stránek - Aktivní odkazy u jednotlivých domácích zápasů, či v této záložce, Vás odkážou přímo na stránky

TicketPro

Rozpis zápasů v extraligovém ročníku 2016/2017 naleznete zde!

Ceník vstupného na utkání Champion Hockey League a přípravné zápasy

Akce

Vstupenky na Champions Hockey League a přípravné zápasy v sezóně 2016/2017 budou v prodeji od pondělí 25. července.
Majitelé permanentních a klubových vstupenek na sezónu 2016/2017 mají vstup na tyto zápasy zcela zdarma.

Akce

Rozpis přípravných zápasů naleznete zde!
Rozpis zápasů CHL naleznete zde!

Další podrobnosti naleznete v tomto článku. Vstupenky můžete zakoupit rovněž online prostřednictvím sítě TicketPro!

TicketPro

Veškeré další doplňující informace například o slevách či předprodejních místech získáte v záložce základní informace nebo na bezplatné infolince 800 800 007.

Výhledy z jednotlivých sektorů

Pojďte na hokej

Zajistěte si své místo na zápasech Tygrů a kupte si vstupenky na zápasy!

Social stream

Ukažte své příspěvky ze sociálních sítí na našem webu!

generální partner