Na hokej s dětmi

Vstupenky na finále jdou do prodeje v pondělí!

grafika play-off

I do v play-off budou Bílí Tygři podporovat hokej jako rodinnou záležitost a proto znovu přichystali zlevněné vstupné pro děti do 140 cm. Na zápasy play-off bude dětská vstupenka stát pouze 100 Kč. Slevy pro studenty, důchodce a držitele karty ZTP nebudou v letošním play-off dále nabízeny. Držitelé karty ZTP+P nakoupí zlevněné vstupné za 50 Kč.

tabulka ceny play-off

S dětmi na hokej

Na hokejové utkání můžete vyrazit s celou svoji rodinou! Jsme připraveni poskytnout zázemí divákům všech věkových kategorií. Proto nenechávejte vaše ratolesti doma a vezměte je na výjimečný sportovní zážitek do Home Credit areny!

Akce

Zvýhodněné dětské vstupné

Děti jdou na hokej vždy nejvýhodněji! A od sezóny 2015/2016 je cena vstupenky opravdu symbolická! Pouze 1 Kč!!. Dětská permanentka pak stojí jen 1 000 Kč. Dětské vstupenky a permanentky lze zakoupit do 2. a 3. Kategorie.

Dětské produkty ve fanshopu

Tygří fanshop je největším hokejovým fanshopem v české extralize. Proto není s podivem, že v něm najdete širokou škálu produktů určených právě dětem – od dětských dresů, přes fandící předměty až po školní předměty.

S dětmi na hokej
S dětmi na hokej

Hokejová klání si u nás užijete i s těmi nejmenšími! Postará se o ně školený personál v moderně vybavených dětských koutcích. Ti větší si zahrají na připravených herních konzolích XBOX 360 a XBOX 360 kinect (zapůjčených od společnosti Herní svět. a nebo Stiga hokej, ti menší pak využijí nové omalovánky, plyšové hračky nebo malování na obličej.


Social stream

Ukažte své příspěvky ze sociálních sítí na našem webu!

Naši partneři

generální partner
generální partner