Česká Spořitelna Klub

Česká Spořitelna Klub

Akce

Komfortní prostor s kapacitou 1176 polstrovaných sedadel s nejlepším výhledem je ideálním místem pro schůzky s Vaším obchodním partnerem. Součástí tohoto sektoru je 35 metrový bar s občerstvením a s nabídkou vybraných alkoholických i nealkoholických nápojů.

Prémiové klubové karty

Pro členy Česká Spořitelna Klubu budou i v nové sezóně k dispozici prémiové klubové karty. Prémiové klubové karty, jsou nabité na jednotnou částku 4.000 Kč a jsou součástí smluvního programu Premium! Veškeré prémiové klubové karty budou mít jednotnou platnost do 30.4.2017. Komu se nepodaří daný catering vyčerpat do tohoto data, bude mít možnost tak učinit nejpozději do 30.6.2017 buďto v Buddy baru (platí i na bowling), nebo na menu a nápoje v restaurantu Stadion. S prémiovou klubovou kartou je možné platit na všech pokladnách Prémiová klubová karta též funguje i ve Fan Pubu na 2.NP Home Credit Areny. K dočerpání cateringu mimo sezónu na akcích též slouží bufet č. 1, 2 a 3 a pokud je otevřená alespoň část long baru v ČS Klubu, i tam je možné cateringový kredit dočerpat.

Ceník do Česká Spořitelna Klubu od 16. 5. 2016

Akce

• Klubová permanentka Klasik: 5 500 Kč vč. DPH (neváže se na smlouvu o reklamě)
  • Klubová permanentka Standard: 5 500 Kč + DPH (smlouva o reklamě – reklama partnera na LED obrazovkách, AV projekci a na klubovém sedadle)

Dětské permanentka do klubového sektoru:

• 1 000 Kč vč. DPH (nelze na smlouvu o reklamě)

Dětská permanentka platí od 3 let do 140 cm výšky dítěte.

Nákupem klubové permanentky získáváte:

• 26 vstupů na domácí zápasy základní části Tipsport extraligy ledního hokeje
    • vstup na všechna utkání play-off České pojišťovny v ceně permanentky - Netýká se karty SMART
    • vstup zdarma na hokejová utkání základní části Ligy Mistrů
    • daňově uznatelný náklad – smlouva o reklamě
    • vlastní parkovací místo při nákupu 4 a více klubových sedadel (do vyčerpání maximální kapacity parkovacích míst, Netýká se karty SMART)
    • možnost využití skyboxu na 1 utkání zdarma (úhrada pouze cateringu) při nákupu 4 a více klubových sedadel
    • káva a čaj na všech utkáních ELH zdarma
    • dárek v podobě ručníku k vyzvednutí ve fanshopu Bílých Tygrů na základě předložení permanentky do 30. 9. 2016
    • možnost platby bezhotovostní premiovou kartou
    • na vybraných utkáních ochutnávky alkoholických i nealkoholických nápojů, čajů a sýrů
    • na vybraných utkáních speciální přestávkové programy
    • dětský koutek vybavený herními konzolemi
    • speciální akce nad rámec hokejových utkání:
      - prohlídka Home Credit areny
      - kabiny A-týmu
      - vánoční tombola
      - celodenní lyžování na Ještědu
      - módní přehlídka
    • 10% sleva na občerstvení při znovunabití cateringové karty.

Výhody mimo arenu:

Majitelé klubových karet získávají s nákupem permanentky i možnost využití velmi atraktivních slev v rámci nové "Bonus karty", která má svůj vizuál na zadní straně permanentní klubové vstupenky.

bonus

• Kontaktní osoba

Bc. Markéta Horníková
    tel. 488 048 344, 731 547 906 nebo e-mail: hornikova@hcbilitygri.cz

Akce

Česká Spořitelna Klub zahrnuje sektory 109, 110, 111, 112, 113.

Social stream

Ukažte své příspěvky ze sociálních sítí na našem webu!

generální partner