Česká Spořitelna Klub

Vstupenky na play-off 2017 jsou v prodeji od 20. února!

grafika play-off

Systém vstupenek na play-off

Majitelé klubových sedaček mají zápasy čtvrtfinále v ceně své celosezónní karty a jejich místa jim budou k dispozici stejně jako v základní části. Stejně jako majitelé permanentek ze základní části sezóny 2016/2017 pak mají předkupní právo na další vstupenky na první dva domácí zápasy čtvrtfinále. Tohoto práva mohou využít pondělí 20. února do pátku 3. března. Lístky budou vydávány pouze po předložení permanentní vstupenky.

Každý majitel permanentky si v rámci tohoto práva kromě nároku na své sedadlo ze základní části může zakoupit i vstupné na jiná místa. Maximální počet k dokupu je však omezen na 3 vstupenky k jedné permanentce. Toto pravidlo je možné uplatnit pouze do vyprodání kapacity haly.

Ceny a slevy

Na čtvrtfinále se ceny vstupenek pohybují od 160 Kč ve 4 N.P. do 280 Kč v 1. kategorii. I do v play-off budou Bílí Tygři podporovat hokej jako rodinnou záležitost a proto znovu přichystali zlevněné vstupné pro děti do 140 cm. Na zápasy play-off bude dětská vstupenka stát pouze 100 Kč. Slevy pro studenty, důchodce a držitele karty ZTP nebudou v letošním play-off dále nabízeny. Držitelé karty ZTP+P nakoupí zlevněné vstupné za 50 Kč.

Online

Vstupenky na play-off budou nabízeny online prostřednictvím sítě TicketPro jen v omezené míře. Nákup po internetu bude možný až v den spuštění volného prodeje. Veškerý nákup bude možné uskutečnit na Rotundě Home Credit Areny v areálu Sport Parku. Otevírací doba bude v případě potřeby upravena. Po dobu play-off bude Rotunda ve všední dny otevřena bez polední přestávky nepřetržitě od 9:00 do 18:00.

tabulka ceny play-off

Česká Spořitelna Klub

Akce

Komfortní prostor s kapacitou 1176 polstrovaných sedadel s nejlepším výhledem je ideálním místem pro schůzky s Vaším obchodním partnerem. Součástí tohoto sektoru je 35 metrový bar s občerstvením a s nabídkou vybraných alkoholických i nealkoholických nápojů.

Prémiové klubové karty

Pro členy Česká Spořitelna Klubu budou i v nové sezóně k dispozici prémiové klubové karty. Prémiové klubové karty, jsou nabité na jednotnou částku 4.000 Kč a jsou součástí smluvního programu Premium! Veškeré prémiové klubové karty budou mít jednotnou platnost do 30.4.2017. Komu se nepodaří daný catering vyčerpat do tohoto data, bude mít možnost tak učinit nejpozději do 30.6.2017 buďto v Buddy baru (platí i na bowling), nebo na menu a nápoje v restaurantu Stadion. S prémiovou klubovou kartou je možné platit na všech pokladnách Prémiová klubová karta též funguje i ve Fan Pubu na 2.NP Home Credit Areny. K dočerpání cateringu mimo sezónu na akcích též slouží bufet č. 1, 2 a 3 a pokud je otevřená alespoň část long baru v ČS Klubu, i tam je možné cateringový kredit dočerpat.

Ceník do Česká Spořitelna Klubu od 16. 5. 2016

Akce

• Klubová permanentka Klasik: 5 500 Kč vč. DPH (neváže se na smlouvu o reklamě)
  • Klubová permanentka Standard: 5 500 Kč + DPH (smlouva o reklamě – reklama partnera na LED obrazovkách, AV projekci a na klubovém sedadle)

Dětské permanentka do klubového sektoru:

• 1 000 Kč vč. DPH (nelze na smlouvu o reklamě)

Dětská permanentka platí od 3 let do 140 cm výšky dítěte.

Nákupem klubové permanentky získáváte:

• 26 vstupů na domácí zápasy základní části Tipsport extraligy ledního hokeje
    • vstup na všechna utkání Generali play-off v ceně permanentky - Netýká se karty SMART
    • vstup zdarma na hokejová utkání základní části Ligy Mistrů
    • daňově uznatelný náklad – smlouva o reklamě
    • vlastní parkovací místo při nákupu 4 a více klubových sedadel (do vyčerpání maximální kapacity parkovacích míst, Netýká se karty SMART)
    • možnost využití skyboxu na 1 utkání zdarma (úhrada pouze cateringu) při nákupu 4 a více klubových sedadel
    • káva a čaj na všech utkáních ELH zdarma
    • dárek v podobě ručníku k vyzvednutí ve fanshopu Bílých Tygrů na základě předložení permanentky do 30. 9. 2016
    • možnost platby bezhotovostní premiovou kartou
    • na vybraných utkáních ochutnávky alkoholických i nealkoholických nápojů, čajů a sýrů
    • na vybraných utkáních speciální přestávkové programy
    • dětský koutek vybavený herními konzolemi
    • speciální akce nad rámec hokejových utkání:
      - prohlídka Home Credit areny
      - kabiny A-týmu
      - vánoční tombola
      - celodenní lyžování na Ještědu
      - módní přehlídka
    • 10% sleva na občerstvení při znovunabití cateringové karty.

Výhody mimo arenu:

Majitelé klubových karet získávají s nákupem permanentky i možnost využití velmi atraktivních slev v rámci nové "Bonus karty", která má svůj vizuál na zadní straně permanentní klubové vstupenky.

bonus

• Kontaktní osoba

Bc. Markéta Horníková
    tel. 488 048 344, 731 547 906 nebo e-mail: hornikova@hcbilitygri.cz

Akce

Česká Spořitelna Klub zahrnuje sektory 109, 110, 111, 112, 113.

Social stream

Ukažte své příspěvky ze sociálních sítí na našem webu!

generální partner