VIP patro & Skyboxy

Pozvěte na hokejová utkání do moderní Home Credit Areny své obchodní partnery či klienty, uspořádejte při nich firemní akci nebo oslavte svá významná životní jubilea. Užijte si hokejová dramata v komfortních a pohodlných VIP prostorách!

VIP patro nabízí na každém extraligovém utkání bohatý raut, přístupný všem majitelům skyboxů včetně jednorázových návštěvníků. Dle počtu osob lze vybrat z více variant umístění:

• Skybox
    Počet osob záleží na zvolené velikosti skyboxu (11 osob, 15 osob, 22 osob). Minimální počet osob je 80% kapacity zvoleného skyboxu. Tato cena zahrnuje parkování na VIP parkovišti pro 2 vozy, pronájem skyboxu, vstupenku a catering ve VIP restauraci (teplý, studený, sladký bufet). Nápoje se hradí dle skutečné spotřeby.

• Cena skyboxu: 1.500 Kč s DPH/osoba

• Cena pro děti do 140 cm: 500 Kč s DPH

• Tribuna
    Pokud vás bude méně, nabízíme vám možnost využít speciálních sedaček na VIP Tribuně.

• cena: 1.500 Kč s DPH/osoba.

• Cena pro děti do 140 cm: 500 Kč s DPH
  • Své objednávky směřujte na emailovou adresu: saitlova@hcbilitygri.cz

A) Sedadla pod VIP restaurací

VIP

Výhody těchto sedadel:

• VIP vchod bez front
    • pohodlná sedadla v blízkosti VIP restaurace
    • raut z teplé i studené kuchyně (včetně desertů)
    • vhodný dárek pro Vaše klíčové zákazníky nebo obchodní partnery
    • při celosezónním vlastnictví logo Vaší firmy na VIP tabuli mezi partnery klubu
    • veškeré výhody pro majitele permanentek samozřejmostí
    • v případě nákupu na celou sezonu včetně play-off

B) Skybox

Skybox

Skyboxy na VIP patře nabízejí možnost nerušeného sledování hokejových utkání ve společnosti Vašich obchodních partnerů či přátel. Kapacita boxů je 9-30 osob a nabízíme vám možnost jak jejich jednorázového, tak i sezónního pronájmu. Každý skybox je vybaven TV napojenou na vnitřní okruh areny.

Výhody skyboxu:

• VIP vchod bez front
    • parkování na VIP parkovišti
    • oddělené pohodlné a komfortní zázemí
    • raut z teplé i studené kuchyně ve VIP restauraci (včetně desertů)
    • ke každému skyboxu patří i několik sedadel přímo v hledišti
    • naplněná lednice včetně minibaru - za poplatek

Mezi návštěvníky VIP patří manažeři významných českých i zahraničních společností, ale také osobnosti společenského a kulturního života. Během hokejových utkání tak ve VIP prostoru naleznete příjemné prostředí vhodné pro neformální pracovní či společenské schůzky.

Panorama záběry prostředí skyboxů a VIP

Kontaktní osoba

Bc. Barbora SAITLOVÁ