Tygřice vyhrály třetí duel v řadě, Roudnici udolaly v nájezdech

Date of publication Author Petr Schultz

Liberec – Bílé Tygřice v pátém zápase nadstavby ženské ligy porazily na svém ledě Roudnici nad Labem 4:3 po nájezdech. Liberecké hokejistky na domácím ledě pohrávaly 1:2,ale duel dokázaly otočit. Roudnické hokejistky šly ještě jednou do vedení, ale Kawková svým druhým gólem v zápase poslala klání do nastavení. V nich se o vítězi nerozhodlo, a tak muselo dojít k nájezdům, které ukončila domácí Martina Bundová.

5. kolo, neděle 29. ledna 2012
4:3sn
(1:2, 1:1, 1:0 - 0:0)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: 5. Kawková (Zárybnická, Sýkorová), 31. Svatošová (Němečková), 49. Kawková (Sýkorová, Daňková), roz. náj. Bundová - 17. Černá, 18. Bláhová (Feixová), 32. Feixová (Bláhová, Beránková). Rozhodčí: Hladík - Kajínek, Podrazil. Vyloučení: 4:5, navíc Šulcová (LIB) na 5 + do konce. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 32. Střely na branku: -:-. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 4:3.

Pecháčková - Cikánová, Daňková, Petrementová, Bundová, Cejpová, Fidriková, Kawková, Kuchařová, Němečková, Rejnartová, Svatošová, Sýkorová, Urbánková, Zárybnická, Šulcová.

HC Roudnice nad Labem

Bartůšková - Bartošová D., Bartošová T., Bednářová, Beránková, Beznosková, Bezoldová, Bláhová, Dočkalová, Doubková, Černá, Feixová.

Není k dispozici.

5. kolo, neděle 29. ledna 2012
4:3sn
(1:2, 1:1, 1:0 - 0:0)