Tygřice vteřinu před koncem srovnaly, ESA je pak udolala v nájezdech

Date of publication Author Petr Schultz

L i b e re c –Neuvěřitelné drama přineslo 9. kolo ženské ligy, když v poslední minutě padly hned dvě branky. Nejdříve šly do vedení Pražanky, ale vteřinu před koncem zkompletovala hattrick Sabina Kawková a poslala duel do prodloužení. V nich ale branka nepadla, a tak přišly na řadu nájezdy. V nich rozhodla za ESU Soukupová a přisoudila bonusový bod svému týmu.

9. kolo, neděle 20. listopadu 2011
4:5sn
(1:0, 0:2, 3:2)

Branky a nahrávky: 11. Kawková (Daňková, Bundová), 41. Seelingerová (Fidriková, Rejnartová), 55. Kawková (Petrementová, Svatošová), 60. Kawková (Zárybnická, Svatošová) - 2. Kobyláková (Svobodová V.), 35. Lukášová (Svobodová V., Prokešová), 51. Kobyláková, 60. Soukupová (Svobodová V.), rozhodující náj. Soukupová. Rozhodčí: Hejl - Bosák, Maštalíř. Vyloučení: 0:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 34. Střely na branku: 4:39. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5.

Pecháčková - Cikánová, Daňková, Petrementová, Seelingerová - Bundová, Cejpová, Fidriková, Kawková, Kuchařová, Rejnartová, Svatošová, Sýkorová, Urbánková, Zárybnická, Šulcová.