Tygřice nestačily na Karlovy Vary, prohrály 4:6

L i b e r e c - První třetina byla nakonec rozdílová ve střetnutí Liberce s Karlovými Vary. Energie se prosadila dvakrát v úvodních pěti minutách a po zbytek utkání si již brankový rozdíl udržovala, Severočešky tak zůstávají bez bodu.

18. kolo, neděle 22. února 2015
4:6
(0:2, 2:2, 2:2)

Branky a nahrávky: 30. Johanová (Horáková), 32. Johanová (Čadková), 51. Hornická, 53. Johanová (Hornická) - 3. Pisárová (Matoušková), 5. Urbánková (Orlichová), 34. Matoušková, 39. Slavíková (Pátková, Nešutová), 45. Pisárová, 47. Matoušková (Mokrošová, Nešutová). Rozhodčí: Podrazil - Novák, Serbus. Vyloučení: 2:3. Diváci: 28.

Švejdová - Cikánová, Petrementová, Daňková, Horáková - Čadková, Lexová, Sýkorová, Drangovská, Rejnartová, Bosáková, Forbelská, Svatošová, Hornická, Johanová, Vimmerová