Tygřice jednoznačně přehrály Děčín a rozloučily se se sezónou vítězně

Date of publication Author Kryštof Rossmann

L i b e r e c - Tygřice nastoupily do utkání s Děčínem plně odhodlány, poslední zápas si chtěly užít a oslavit vítězství společně se ziskem trofeje za druhé místo v soutěži. Po nervózním začátku se hráčkám podařilo hru ovládnout a nedat svému soupeři sebemenší šanci. Konečné skóre 14:2 již vypovídá za vše.

20. kolo, neděle 22. března 2015
(1:0, 6:2, 7:0)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: 10. Hornická (Rejnartová), 21. Johanová (Čadková, Lexová), 22. Rejnartová (Cikánová, Cejpová), 25. Johanová (Čadková, Hornická), 26. Johanová (Čadková, Lexová), 32. Rejnartová (Vimmerová, Cikánová), 35. Johanová (Lexová, Hornická), 44. Johanová (Hornická, Čadková), 47. Lexová (Johanová, Čadková), 51. Johanová (Hornická, Čadková), 52. Petrementová (Kar. Sýkorová, Rejnartová), 55. Johanová (Hornická), 55. Kar. Sýkorová (Daňková, Petrementová), 59. Kat. Sýkorová (Cikánová, Svatošová) - 35. Nowáková (Hueberová), 39. Zavadilová (Nowáková, Kroftová). Rozhodčí: Podrazil - Grundler, Hejl. Vyloučení: 1:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 43.

Urbanová - Cikánová, Petrementová, Daňková - Čadková, Lexová, Cejpová, Kat. Sýkorová, Kar. Sýkorová, Rejnartová, Forbelská, Šantrůčková, Svatošová, Řezníčková, Hornická, Johanová, Vimmerová

HC Děčín

Hejzáková (34. Prchalová) - Hueberová, Kroftová, Kořínková - Schrollová, Šindlerová, Zavadilová, Nowáková, Zelingerová, Vacková, Švarcrová, Weisová, Lejčíková, Brandová, Formánková

20. kolo, neděle 22. března 2015