Šesťáci zahráli neskutečně a porazili jako první tým v sezóně Hradec!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Hradec Králové/Liberec - Šestá třída si připsala velmi cennou výhru na ledě Hradce Králové. Svého rivala jako vůbec první tým v aktuálním ročníku dokázala porazit a to poměrem 9:3. Skvělá práce!

24.kolo, sobota 18. února 2017
(1:3, 0:3, 2:3)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: Vološín (Várady), Hrabčák (Vološín), Vološín, Jansa (Mitlener), Várady, Jansa (Várady), Vološín, Dvořák (Jansa), Vološín. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1.

Leško Robert, Stránský Štěpán - Vološín Tadeáš, Dvořák Jakub, Mitlener Ondřej, Gutsu Oleksandr, Hrabčák Damian, Cherevko Tichon, Jakubec Matouš, Jansa Samuel, Nebuželský Adam, Riedel Filip, Šmíd Petr, Várady Daniel

Jiří Bermann o tom, kdy začal věřit ve výhru

"Druhou třetinu jsme ukončili za stavu 6:1. Přinesli jsme si ale do třetí části oslabení, které soupeř využil. A v dalším střídání jsme inkasovali branku na 6:3. Až když jsme dali branku na 7:3, tak jsem si říkal, to už uhrajeme. Když bylo skóre o tři branky, tak jsem si myslel, že sice máme nahráno, ale když sníží, tak to bude špatné. Poté už jsem tušil, že to uhrajeme a udržíme. Takže jsem si byl jistý až v průběhu třetí třetiny, protože mám respekt před Hradcem opravdu velký jako před šikovným a dobře bruslícím týmem."

Jiří Bermann
„Měli jsme štěstí, že jsme se zrovna na sinusoidě výkonnosti našli nahoře. S Hradcem Králové, který ještě v soutěži neprohrál, najednou vyhrajeme. Po celý zápas jsme bruslili a je to až neskutečné. Jeden zápas prohrajeme 0:6 a druhý 9:3 v Hradci, jenž byl doposud neporažen. Dodržuje naše pravidelné výkyvy a po šílených zápasech předvádíme úžasné výkony. “

24.kolo, sobota 18. února 2017
(1:3, 0:3, 2:3)