První výhra: Bílé Tygřice si poradily s Děčínem

Date of publication Author Kryštof Rossmann

L i b e r e c - V rámci pátého kola Ligy žen divize A2 nastoupily Bílé Tygřice k zápasu s Děčínem. Velmi vyrovnané utkání rozhodl především výkon Sabiny Johanové, která dokázala brankářce klubu s logem medvěda na dresu vstřelit šest branek. Hokejistky ze severu Čechy tak po divoké přestřelce nakonec získaly tři důležité body do tabulky soutěže.

5. kolo, neděle 19. října 2014
(3:2, 2:0, 3:3)

Branky a nahrávky

Branky: 3. Johanová, 6. Johanová (Horáková), 17. Johanová (Petrementová), 30. Johanová (Daňková), 39. Horáková, 42. Horáková, 45. Johanová (Daňková), 58. Johanová (Vimmerová) - 15. Holá, 19. Pípalová (Hlaváčková, Holá), 41. Holá (Forejtová), 48. Forejtová, 53. Pípalová (Holá). Vyloučení: 2:4. Využití 0:0.

Švejdová - Cikánová, Petrementová, Daňková, Horáková - Lexová, Sýkorová, Drangovská, Rejnartová, Svatošová, Urbánková, Johnanová, Vimmerová

HC Děčín

Prchalová (48. Kadlecová) - Hueberová, Albrechtová, Kroftová, Jandová, Kořínková - Schrollová, Švarcrová, Zavadilová, Holá, Pípalová, Vacková, Formánková, Forejtová, Karpeňková, Nowáková, Lejčíková, Hlaváčková

5. kolo, neděle 19. října 2014