Reportáž

Patnáctka ztratila první bod, přesto vyhrála. V nájezdech udolala rivala z Boleslavi

Liberec - Kategorie U15 si v utkání s Mladou Boleslaví připsala první bodovou ztrátu v sezóně. Po osmi tříbodových výhrách v řadě, přišlo vítězství po samostatných nájezdech, ve kterých rozhodl Adam Měchura.

STATISTIKY U15 V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 9
Bilance: 8 - 1 - 0 - 0
Aktuální forma: 9 výher
Skóre: 69:23
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Mělník 21:4 (29. září 2017)

V zápase s Mladou Boleslaví přišla pro Bílé Tygry první bodová ztráta. V první polovině duelu si sice naše mužstvo dokázalo vytvořit náskok, ten však pět minut před koncem základní hrací doby soupeř anuloval.

Během prodloužení branka nepadla a rozhodnout tak musely samostatné nájezdy. V těch si vzal slovo Adam Měchura a rozhodl v prospěch šelem. Ty tak ani v devátém zápase sezóny neprohrály, ztracený bod navíc vůbec nic nemění na skutečnosti, že jsou stále na samotném vrcholu tabulky.

Václav Lacek
Liberec
„Oboustranně výborné a vyrovnané utkání. Po samostatných nájezdech jsme nakonec brali druhý bod, ale je škoda, že soupeř dokázal pět minut před koncem zápasu vyrovnat."