Osmá třída uštědřila Pardubicím první porážku v sezóně

Date of publication Author Milan Plodek, Petr Schultz

Osmá třída Bílých Tygrů zatím nemá ve své kategorii konkurenci a vyhrála již čtvrtý zápas v řadě. Pardubice tentokrát schytaly desetigólový výprask, na kterém měl výrazný podíl hattrickem Patrik Straka. O jednu branku více pak dal Jan Eichler.

4. kolo, středa 28. září 2011
(2:0, 4:0, 4:0)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: Eichler 4, Straka 3, Kunst, Král. Průběh utkání: 10:0.

HC Dynamo Pardubice

Klouček (Škoda) - Budík, Leder, Vala, Syrovec, Mikulčák, Mert - Bor, Pejzlová, Bureš, Voldán, Kubišta, Novotný, Pavelka, Machač, Zadina.

Bílí Tygři předvedli velice dobrý výkon a hlavně Patrik Straka, který se trefil čistý hattrick a zároveň otevřel účet zápasu. V minulosti působil právě na východě Čech, a tak věděl na své bývalé spoluhráče přesný recept. O jednu branku více pak dal Jan Eichler. Osmá třída porazila Pardubice vysoko 10:0.

4. kolo, středa 28. září 2011
(2:0, 4:0, 4:0)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: Eichler 4, Straka 3, Kunst, Král. Průběh utkání: 10:0.

HC Dynamo Pardubice

triko poškrábané logo pánské černé

Mikina s logem pánská šedá

Mikina s logem pánská modrá